čo si obliecť do divadla?

M 25

heh, zaujímavé, neposlalo to celé ...

no že sú super hlavne preto, že ich potom môžem využiť aj inde, aj v práci ...

dobra vila

M25, neurazila, samozrejme... skor som sa usmiala, ked si ma tak odpinkala :D a ja som to nemyslela tiez v zlom, to bolo tak vseobecne adresovane, ked som precitala vsetky prispevky ;). Saty, ktore si nahodila, su velmi podla mojho gusta, s nimi nic nepokazis, prave naopak...a su vyuzitelne aj barskde inde. Teda aspon mne sa pacia...

M 25

dobrá víla, dúfam, že som ťa neurazila .. ako nemyslela som to zle, ale tvoj názor som pochopila tak, že je tu dalšia nezmyselná téma o blbostiach .. lenže pre mňa to blbosť nie je a vzhladom na to, aké iné nezmyselné témy sú tu, tak až tak s tou mojou nevynikám mimo normálu :))

mne sa tiež velmi páčia tie šaty, láska na prvý pohľad :)) a nie sú až také "plesové" večerné, také jemne elegantné .. a dúfam, že sú vhodné .. ešte tak topánky nájsť a budem oblečená :D

dobra vila

M25, ake nestaraj sa :D. Chcela som byt strucne osozna, no :D. A tie saty, co si nahodila link (take hnede?) su bohovske!

M 25

dobrá víla, nestaraj sa :D
hej, elegantné, ale aj to je rôzne..nevedela som, či tam netreba nejaké večerné šaty, alebo tak niečo ..
tak som sa spýtala, kedže sa tu riešia rôzne problémy ...

flegma, vdaka za info :)

bingham, ja som z dediny, takže pre mňa je Ba velkomesto! :))

flegma

ja len poznamka, to predstavenie sa hra na Novej scene, nie v Slovenskom narodnom divadle, aby si potom nebola sklamana...
takze uplne stacia kostymove nohavice, sukna a k tomu nejaky top, u panov bezny oblek = tak tam chodi 95% ludi

dobra vila

Lol, to co tu riesite?? Elegantnym oblecenim clovek nic nepokazi a to uz snad nemusime rozoberat, co je elegantne! Hmm