Časté bolesti hlavy

Príspevok v téme: Časté bolesti hlavy
Monika1111

Dobrý deň, už od cca 16 rokov ma trapia bolesti hlavy, zo začiatku sa prejavovali raz za mesiac, Teraz mám 18 rokov a každý týžden ma aspon raz bolí hlava, niekedy aj viac krát.. Niekedy len trošku pobolieva, inokedy sa to nedá vydržať, vtedy som uplne nečinná..K lekarovy som s tým ešte nešla, lebo niekedy bolesti zmiznu a dlhšie sa neobjavia a doteraz som si myslela že to môže byť z mala tekutin. Ale aj ked pijem vela z ničoho nič ma začne bolieť hlava a už ma boli cely den, a nepomôže naozaj nič. Chcela som sa opýtať či ste sa už aj vy stretli s takouto bolestou ? A naozaj závidim ludom, kt. bolesť hlavy ešte ani nepoznajú, lebo je to fakt neznesiteľne

fialôčka

moze to mas suvis aj so stuhnutou krcnou chrbticou .... u mna to vyvrcholilo presne pred rokom, ked sa mi stale tocila hlava, mala som zavrate a nedokazala som sa uz ani z postele postavit .... objednala som sa na masaz a potom asi 5x za sebou v tyzdnovych rozostupoch som chodila a preslo mi to ... cize aj v tom moze byt chyba ..a tiez mam skoliozu odmala ...

Aleya

Mala som to isté a navštívila som Neurológiu - tí ma tiež poposielali všademožne a napokon som zistila, že mám zlý zrak a skoliózu - dali mi okuliare a hlava ma nebolí -> nemala som šajnu, že ich potrebujem - chyba bola proste vnútri oka a údajne som ju mala odmala... Človek nikdy nevie, ak nejde k lekárovi - čiže choď... Na neurológii mi tiež potvrdili, že moje migrény sú v podstate aj dedičné, lebo ich mávala aj mamka..... Proste choď zavčasu