Slubotechna

Príspevok v téme: Slubotechna
anonymkacolett

Ahojte, neviem ani ako začať, ale veľmi rada, by som počula váš názor, rozišla som sa včera s priateľom, boli sme spolu 5 mesiacov, je to málo pre mňa, ale pre neho najdlhší vzťah, lebo ho každé dievča omrzelo. Rozišla som sa kvôli tomu, že sľuboval , podviedol mňa a aj napriek tomu, som mu dala šancu, ale slúbil mi, že už nebude vôbec nikde piť, prišla jedna diskotéka ožral sa (doslovne) odpustila, chata, kde jeho kamarát z partie oslavoval 18 opil sa, v tú noc sme spolu volali, a už mi znova sľúbil, že to bude naposled. Na druhý deň mi neodpisoval, nezdvíhal telefón, keď mi ho konečne zdvihol, tak bol opitý, zas pil, no už som mu povedala že je koniec... aj keď mi povedal, že pije doma iba s kamaratmi, a to patrí k chate, proste mne to vadí, a strašne, už mi to raz sľúbil, že bude piť iba večer :/ niektorí kamaráti mi za to nadávajú iní nie :/ ... Neviem, či mu mám veriť, že už nebude piť, ked sa dáme dokopy alebo nie...

anonymkacolett

Ja som húpa, ja mu dám poslednú šancu, :/ predsa to bola len oslava 18 - tá chata, a aj tá diskotéka - oslava 18 :/ asi až moc preháňam...

pendyy

Zivot s alkoholikom prinasa vela nestastia a problemov.Nebudes mat peniaze lebo vsetko prepije.Rozmyslaj racionalne.Viem ze v 18 to tazko ide,clovek ma ruzove okuliare.No neskor bude neskoro alebo to bude tazke,ver mi.

fidorka 2

radšej nemať žiadny vzťah, ako mať zlý vzťah, ktorý ti robí len starosti a trápenia, nájdi si nejakú zaujímavú záľubu a venuj sa jej, a šťastie napokon príde samo keď to budeš najmenej očakávať

anonymkacolett

ale zas môžu prísť aj horší...
xxxxxxxxxxxx, ja viem čo je láska, mala som dlho rokov vzťah, aj keď to môže byť čudné, že 18 ročná mladá baba vie čo to je a ešte, divnejšie, že mala dlho rokov vážny vzťah. Ktorý sa už bohužiaľ skončil

xxxxxxxxxxxx

deti :) prestante mat vazne vztahy a uzivajte si mladost...budete mat dost casu a neskor aj pochopite co je to naozaj laska

kraken

Nerob si iluzie,bude pit stale,ci ti slubi alebo neslubi,jeho totizto nezmenis.A bude to stale horsie a horsie.Ty budes vzdy mula,flasa bude unho prvorada.Ak budete mat deti,budu chudence.Spamataj sa dievca,mozes si najjst lepsieho.

anonymkacolett

Ale zas napriek tomu, čo všetko mi vždy sľúbil tak splnil, okrem toho pitia... sľúbil, že obmedzí fajčenie, a aj to tak spravil...