Slubotechna

Príspevok v téme: Slubotechna
anonymkacolett

Ahojte, neviem ani ako začať, ale veľmi rada, by som počula váš názor, rozišla som sa včera s priateľom, boli sme spolu 5 mesiacov, je to málo pre mňa, ale pre neho najdlhší vzťah, lebo ho každé dievča omrzelo. Rozišla som sa kvôli tomu, že sľuboval , podviedol mňa a aj napriek tomu, som mu dala šancu, ale slúbil mi, že už nebude vôbec nikde piť, prišla jedna diskotéka ožral sa (doslovne) odpustila, chata, kde jeho kamarát z partie oslavoval 18 opil sa, v tú noc sme spolu volali, a už mi znova sľúbil, že to bude naposled. Na druhý deň mi neodpisoval, nezdvíhal telefón, keď mi ho konečne zdvihol, tak bol opitý, zas pil, no už som mu povedala že je koniec... aj keď mi povedal, že pije doma iba s kamaratmi, a to patrí k chate, proste mne to vadí, a strašne, už mi to raz sľúbil, že bude piť iba večer :/ niektorí kamaráti mi za to nadávajú iní nie :/ ... Neviem, či mu mám veriť, že už nebude piť, ked sa dáme dokopy alebo nie...

anonymkacolett

ja 18 on 19, môžem mu veriť, ale ani nemusím, ja sa bojím tu ide aj o to, že jeho tato je alkoholik a ja nechcem aby bol on taký, aj keď on sám to nechce, už stačí, že si rád vypije, ja viem, veď aj ostatní piju v mojich rokoch, sú vkuse opitý, a častejšie ako on, ale tu ide aj o tie sluby..

winki

koľko máte rokov? Ale aj tak by som tomuto vzťahu nedávala veľké šance, on robí niečo čo tebe vyslovene vadí a je to veľký problém, ale na druhej strane môže mať také pubertálne obdobie chlastania z ktorého postupne vyrastie a uvedomí sa...ale dovtedy ty už môžeš mať krásny vzťah s vyzretým človekom čo si váži seba a teba.

Meretseger

Možno to bude znieť zatrpknuto, ale na tvojom mieste by som absolútne neverila, to nemá cenu... Hovorím z vlastných skúseností, obaja moji priatelia pili, prvý skôr príležitostne, druhý viac, tiež sa raz ožral na mol, až som ho musela ťahať. Neskôr mi sľúbil, že už piť nebude, pokiaľ i ja splním jeden sľub, čo som mu dala. Úprimne, nedodržala som ho, ale on svoj tiež nie - a porušil ho prvý, takže s mojím sľubom to nesúviselo - že by som ho porušila, a tak by sa naň vybodol i on...
Budú lepší:) A že toto robí stále, a už po piatich mesiacoch, by som nebrala ako dobré znamenie. Podľa mňa si urobila dobre.
Budú lepší :)