Lindynette 30? Dobrý sluha, či zlý pán?

Adad.

Ja ju beriem dva roky a nestazujem sa,menstruacia ako hodinky(jeden z hlavnych dovodou preco berem HAK):) Vsetko funguje ako ma a sice som schudla ale pochybujem ze to ma nieco spolocne s antikoncepciou.

veronikatrdlov

ahojte brala som lyndinette 2 roky a teraz si chcem dat pauzu a ostali mi tanletky na 3 mesiace a potrebujem ich predat tak ak by mal niekto zaujem tak ma kontaktujte prosim cena dohodou ale predam lacno.
dakujem

jankaaaaaaaaa

ked bola otazka myslena tak, ci je mozne ze vracias z hak. tak to by si spoznala tak, ze by ti bolo nevolno a na vracanie po kazdej tabletke do pol hodiny. nie po niekolkych hodnach. takze ju zivaj dalej, ale ak by tie traviace problemy pretrvavali, chod za gynekologom.

oapb

Ahojte... užívam Lindynette 30 cez týždeň a dnes v noci som vracala..Mám vysadiť antikoncepciu alebo si mám dať ešte dnes jednu tabletu a čakať čo to spraví?

Januli

Zdravím. ja užívam Lindy 20 skoro to iste a za 4 mesiace som schdla z 70 kg na 60 kg. ODPORUCAM. Ale zase zalezi na tom aky ma ktora zena metabolizmus. To bolo tak ze som ju uzivala prvy mesiac a som uz citila ubytok o 3 kg za prvy mesiac, tak parada. inu som nikdy ani neuzivala a nai nezmenim. NU.1

jankaaaaaaaa

lindynette ti v tele zadrzalo vodu tak max. 4kg, takze tie 4kila si pribrala z tych tabletiek. ale zvysnych 6kil si pribrala z jedenia . z mailatonu by si tie 4kila nepribrala, lebo nezadrzuje vodu zvysnych 6 by si pribrala mozno tiez

patulka :)

Ja som ich brala rok a nabrala som pekných 10 kg :(...a sex som vôbec necítila...tak som ich vysadila a teraz chcem znova získať svoju postavu !..odporučili mi Maitalon-vraj stej sa neprriberá tak neskôr určite vyskúšam :D

zazicka

Ja berem Lindynette 30 uz siesty rok bez prestavky.zo zaciatku ako som si HAK nasadila to bolo super, schudla som v priebehu mesiaca tri kila (v priebehu dalsich dvoch rokov dalsie tri) menstruacia mi chodila na cas, bola kratka a slaba a bezbolestna!, plet sa mi zlepsila,aj ked som nikdy nemala nejake velke problemy s nou atd.no posledne dva roky je to inak,menstruaciu mam sice presne a kratko,ale prilis slabu, len take spinenie, stale mam nafuknute brucho, padaju mi vlasy, pribrala som 12 kil,aj napriek tomu,ze som nezmenila svoje stravovacie navyky a cvicim,casto ma bolieva hlava a hlavne nemozem sa uz niekolko rokov zbavyt mykozy,taktiez ma bolievaju klby (ale to nemozem tvrdit, ze z HAK,lebo to aj predtym)a absolutne nemam chut na sex. Takze teraz ju idem skusit vysadit a uvidim kolko tychto priznakov pominie a teda za kolko z nich je naozaj zodpovedna HAK :)))