Lindynette 30? Dobrý sluha, či zlý pán?

liana

BABY ja som uzivala minervu a po asi 9 mesiacoch sa mi objavila celulitida ktoru som nikdy pred tym nemala tak som ju prerusila a po pol roku zacinam brat lindynette 20? nemate podobne skusenosti ci sa mi aj pri tejto antikoncepcii objavi celulitida ? inak nepribrala som len sa mi objavila !!! neviete poradit please dakujem

snyperka

akože ja som tiež zostala mierne v šoku keď mi dala hned na ostro lindynette 30...sa bojim ze priberiem! Predsa len to je dost hormonalny šok pre moje mladé 19-ročné telo...a viac pribrať už naozaj nechcem!
Viem, že tej gynekologičke je to asi severným vetrom, ale mne ani velmi nie..

markketa

skus najprv LINDYNETTE20,TAM JE MENšIA DAVKA HORMONOV.JA ICH BERIEM A SUPER.ANI KYLA,PLET SA MI TROšKU ZLEPšILA,PRSIA NORMAL.

wew

ale ved pochop že je to individuálne, ale prsia sa mi zvačšia asi len v prvom týždni ked beriem tabletky...potom sa vrátia zase do povodného tvaru..ale ten prvý týžden to poriadne využijem (((:

snyperka

Ahoj!
Naozaj??:) To som rada, hoci viem, ze je to individulane, ale potesi pocit nieco take...dufam, ze u mna to tiez bude nejak podobne, lebo dalsie kila takto pred letom by som nabrat nechcela.
A taka...otazka...prsia ti od nich nenarastli?