Lindynette 30? Dobrý sluha, či zlý pán?

simonnqa

ahojte....berem antiku asi 7 mesiacov,takze som este neni taka skusena...noa preto sa chcem opytat 1 otazku...kedze som sa docitala v pribalovom letaku ze pri zvracani do 4 hodin je potrebne postupovat ako pri vynechani tabletky...ale moja otazka znie,co sa stane ak pojdem na WC na velku potrebu po poziti tablety napr.po hodine??? Neni postup podobny??? prosim poradte mi...dakujem

agience

Ahojte,no ja som ju užívala niekoľko mesiacov kvôli zvýšenej aktivite vaječníkov a pomohla mi,ale na druhej strane som mierne pribrala a dosť dom krvácala..potom som prešla na lindynette 20 a dá sa to,len bývam trochu precitlivená..ale to je myslím,individuálne..nie som nadšená,ale som aj spokojná.miestami

aluska1

lissa alkohol nema vplyv na hak, to by si sa musela kazdy den opijat do nemoty aby ti to ovplyvnilo, samozrejme kazdy doktor ti povie ze sa mas alkoholu vyhybat, ale to kvoli tvojej peceni
ziadna antikoncepcia nie je zdraviu prospesna, ale zavisi aj na zene ako o to dba, ako chodi na kontroly, ci fajci, atd

lissa

ahojte
začala som užívať tieto tablety..a nemám s HAK ešte skúsenosti preto by som sa chcela opýtať skúsenejších ako je to s alkoholom. je potrebné ho obmedziť úplne alebo na minimalne množstvo?poškodzuje sa pri užívaní Lindi telo viac ako normaálne? Aké sú riziká?

Dakujem

innna

inak ja som tuto hak uzivala viac ako 2 roky a mala som velku nechut na sex, az som sa nespoznavala ;D. no tak som prestala uzivat uplne, ako zas menit za dalsiu hak, pre mna to uz nebolo riesenie. no a teraz mam problemy s menstruaciou, pravidelne meska :D a to akne co mam, no des a to mam 24 rokov a nikdy som ho nemala, vzdy krasna plet...to je moja skusenost.

innna

je tam ta moznost otehotnenia, ale zavisi ktory tyzden si vynechala, ci v 1., 2. alebo 3...pokial v poslednom, tak by som ti odporucila necakat na menzes a zacat brat druhe balenie bez prestavky. pokial v druhom tak sa az tak neboj...mne sa to totiz stalo tiez a volala som doktorke a takto mi poradila ;). inak pisu to i v pribalovom letaku co robit, ak si vynechala tbl viac ako 12h.

Adka152

ano to ano....len sa bojim, ze ked som den pred vynechanim tej tabletky mala pohl. styk tak ze moze tam byt riziko otehotnenia

Adka152

ahojtee baby..mate niekto skusenost s vynechanim tabletky??...lebo ja zvyknem brat tabletku kazde rano okolo 7 ale jeden den som na nu uplne zabudla a zobrala som ju az o stvrt na 12 vecer...co je okolo 16h...zevraj ked ju zoberieme do 12 hodin tak je to ok...len teraz je tam riziko otehotnenia kedze som mala pohlavny styk den pred tym...a zatial som uzila len 5 tabletiek takze to je prvy tyzden uzivania...takze riziko tam je........mate s tym niekto skusenosti?...ked budem uzivat dalsich sedem dni hak normalne tak by som uz mala byt chranena uplne potom nie??

malicka247

Ahojte ja užívam túto HAK Lyndinette 30 už 4 rok no a u mňa sa objavila depresia, náladovosť, plačlivosť, a prehnaná žiarlivosť ale to az po teraz posledný rok inak som vôbec nepribrala ani ine problemy a momentalne idem prejst na Belaru... tak som zvedava ako to dopadne...