Lindynette 30? Dobrý sluha, či zlý pán?

jarkaaaaaaaa

ahooojte ja sa cem spytat ze ked si vypijem tak dva stampenliky alebo len tak do nalady...tak to ovplyvnuje ucinnost tychto tabletiek??...ale iba na jeden den...ci uz po cely cas kym nevyberiem vsetky tabletky musim pouzivat ochranu??

inngee

ahojte.ja lyndinette 30 beriem uz 4 mesiace a teraz som zacala krvacat pocas 14 dni pri uzivani tabletiek.je to normalne???dik za radu

rubinola

Ahojte dievcata. Pred dvoma tyzdnami som zacala brat tuto lindynette a hned v prvy den menstruacie a zatial som spokojna, okrem jednej veci. Totiz uz 14 den stale krvacam. Nic silne v poslednych 5 dnoch ale predsa je to zvlastny pocit mat menzes tak dlho (uz bude tazke si odvkyknut :D). Nestalo sa vam nieco podobne? Nie je to znamenim niecoho zleho v organizme? Poradte mi prosim.

Aduliena

Lucka: Samozrejme, keď už berieš druhý mesiac, si chránená.

Janka-Stanka: ak ti je od nich zle, poraď sa s lekárom, možno ti práve táto hak nesadla a treba ju zmeniť.

Stela12

Ahojte všetky:)
Tak ja beriem tabletky prvy meaiac a zatial žiadne negatívum nemožem povedať o nich. Prvy deň, dva síce celkovo taký čudný pocit, okrem toho nič iné.Ani s vahou nemam žiadne problémy. Mojim pozitíom je ale väčšia chuť do sexu. Ale u každej je to samozrejme individuálne, každej sadne niečo iné preto treba vyskušať.

janka-stanka

ja by som sa chcela opýtať...teraz som začala tabletky a od kedy som ich začala brať býva mi neskutočne zle...môžu nastúpiť vedľajšie účinky hneď po prvej tabletke?

lucka164984

ahojte cela by som sa spytat...beriem druhy mesiac antikoncepciu...a ked zacnem brat druhy balik som chranena od prvej tabletky?? ...lebo prvy mesiac to bolo tak ze ked 1. den menstruacneho cyklu tak hned..a ked od 2. do 5. dna tak sedem dni bolo potrebne uzivat kondom...

linka2597541

ahoj simusiq...ano su bezpecne ja ich uz uzivam treti mesiac...a mala som pohlavny styk aj cez 7 dnovu prestavku, hoci sa pise ze je to aj vtedy bezpecne ale som sa bala...takze funguje:-)