kolko to stoji??

certik

shakirka, certik som preto, lebo nasa cicuska sa tak vola, a jednoducho sa mi to zda zlatucke, a hodi sa to aj k mojim ustipacnym prispevkom do tohto fora. Ked si si nevsimla, ja s filagom tu nikoho neurazame (na rozdiel od teba), ale na niektore topiky reagujeme trosku humornejsim sposobom. A ked aj niekedy niekomu radim naozaj vazne, ozyvaju sa na to ludia, ktory sa opicia svojimi dristami po druhych ako ty. niektore veci, co sa ti zdali byt vtipne, tak prave na tie by si ty vzivote neprisla...

shakira

Filaga, ked je tvoja frajerka blond, preco si paradoxne dala nick certík? Podla mna vyzera ako cierna gorilia zena so styrmi chodidlami a ovisnutymi ceckami. Primerana k tebe lebo ty musís tiez vyzerat ako neandertalec z pralesa...

filaga

aj certik je moja blondska (modelka) a nechape preco ty mas potom take obocie, ze si ho musis holit. Jej staci si vytrhnut jeden chlp raz za mesiac, aj ten vacsinou sam vypadne.

girl

no ved jj....a som aj blondina...zabudla som povedat...
koncim nasu velmi poucnu, zaujimavu konverzaciu...tak prajem pekny den... mozno niekedy nabuduce :-*

filaga

hovorim, ze mas dlhsie vedenie, si sikovna, presne toho som myslel. Kolka nahoda. Len neviem ci vedel po anglicky.

girl

nebola som v crepinach vtedy, ale pametas ked tam bol taky clovek zarasteny po celom tele? tak TO som bola ja. ale hovorila som po anglicky aby ma nespoznali. vies co to je?? kazdy den sa holit 5krat??