kolko to stoji??

filaga

girl >> toto uz bolo o nieco mudrejsie, ale necham ta zobudit, mozno neskor to bude este mudrejsie a nebudes priamo urazat, to je asi podstatny rozdiel medzi nami.

Obocko si musis asi casto trhat nie ? Nebola si pred nedavnom v Crepinach ? Vies ten cirkusant.

girl

mam vytrhane obocko. nie som ty aby som si nedala zalezat na vyzore. von nejdem lebo je zima a rano. a mas pravdu ze mi nezapaluje. pred chvilou som vstala a este sa mi nece rozmyslat. a ani sa mi to takto rano neda. musim sa proste zobudit a nehambim sa za to.
neprivadza ma to do sialenstva. som stale pokojna. neviem preco by ma to malo rozrusit.
a pozdrav certika ze dobre rano prajem a vobec nezavidim ze ta ma

filaga

uz mas vytrhane obocko ? alebo chodis ako ja s ostnami? lebo ja mam teraz ostne. Myslim, ze aj tak by si tu bolest nevydrzala, tak radsej zamachruj a chod von.

filaga

uz sa ti aj o filagovi sniva, ze ? tak by si ho chcela, ze ? len ja mam certika :) prave sme sulozili a teraz papame dzem z tesca a uz nam padol na tricko a gatky tak si ho musime zlizat. opat ta to donasa do sialenstva, ked to citas?

girl

teraz co robim stale ?? stale sa nevyjadrujem?? vies ja nesedim za compom do polnoci ... nesedim ani doma radsej idem von ako pozerat sa na tie tvoje dristy

filaga

tak to uz je tvoj problem, ze nebyvas s mamou ale aj cez telefon by som ti to zakazal...Co sa ti nepaci na mojej argumentacii ? to ze tvoj mozgova kora nestaci na pochopenie urcitych veci a preto sa ti zdaju zle ? Vidis vsetko je spojene so zdravotnou temou, len tebe to pomalsie dochadza. Ludia veria na strasidla, pravdepodobne budes prikladom ty ked si nevies ani normalny NICK vymysliet. Teba nikto neprosil aby si sa nevyjadrovala a robis to stale, ale mas asi nejaky defekt, ked si nevies niektore veci nevsimat. nemyslis?