Zapper - nazory, skusenosti

Príspevok v téme: Zapper - nazory, skusenosti
myopinion

ti co viete o co ide, pomaha to v niecom? ma to ucinnost, ci je to len odrb? a tiez tie veci okolo biorezonancie, naozaj to funguje? neviem sa rozhodnut, citala som k tomu milion veci a nie je to zrovna lacna terapia ak to ma byt len placebo alebo co. sice studujem odbor okolo fyziky,mediciny, ale neviem si na to urobit jednoznacny nazor. zvazujem tuto terapiu, ak mate niekto skusenosti, ci pomohlo alebo nie,podelte sa

Marosko-n

Dobre by bolo viac študovať !
Ako som prezrel internet, tak v dobe kedy žil R. Rife jeho konkurentom bol G. Lakhovský. Obaja zostrojili liečivé pristroje. Rife svojím mikroskopom videl na akých frekvenciach sa ničia patogeny.
Rife uverejňoval správy v tlači a Lakhovský si domyslel o čo tu ide. A keďže bol vzdelaný aj v Teslových prácach, tak zostrojil oscilačný prístroj na liečenie.Dal si to patentovať 6,12,1934. Riffe mal problém ako dopraviť frekvenciu do tela aby patogeny zareagovali. Tak sa snažil na vtedajšiu dobu isť s frekvenciou až na 32-35 Mhz. Lakhovský sa zaoberal biorezonanciou a zistil, že Tá najsprávnejšie čarovná frekvencia je okolo 1 ghz. Lenže v tej dobe bol problém dosiahnuť takú frekvenciu tak podľa Teslu výrobil oscilačný prístroj, ktorý vyžaruje frekvencie asi 75 MHZ ,150Mhz,300 Mhz, 600Mhz až 1024 Mhz.
Ako som sa dočítal 68-80 mhz je životná frekvencia človeka a zapadá do frekvencii Lakhovského zar.
Rife mal problem získať Vf elektrónky a tak ostal na 35 Mhz čo je polovica z Lakhovského prístroja .
Rozdiel V Rifeho metode a Lakhovského je
Rife ničí patogeny
G.Lakhovsky pomáha naším bunkam,opravyje DNA.
Obaja, pre Amerických chamtivých a zavistlivých vládných ľudí, skončili v zabudnutí. ostali po nich len patenty. Toľko z internetu.

zapper

Zas tu niekto píše bludy!
Nepoznám Riffeho, možno bol myslený Royal Raymond Rife, ktorý bol vo svojej dobe génius.
On ale určite neliečil chorých na rakovinu frekvenciou 35 Mhz!!!
Frekvencie vysielané ľudským telom sa pohybujú od 1,52 do 9,46 Mhz, čo by znamenalo, že Rife ich chcel popraviť!
Frekvencie patogénov sú v rozsahu 77 až 900 kHz.
Frq RPZ 14 alebo SRZ sú do 900 kHz, nie do 900 000 kHz!
A ten nový prístroj má až 90 MHz? Čo je na tomto lepšie? Uvažuj! A kde sa dozviem viac o MG plazmaticu?
Tak, či tak prístroj RPZ 14 alebo SRZ vedia dopomôcť k vylúčeniu, nie vyliečiť, a áno aj HIV, AIDS alebo rakovinu.

Marosko-n

Zaujímave je ak Riffe mal úspech v liečení rakoviny s 35Mhz zakladným kmitočtom ako to ,že terajšie plazmové s 0,9 Mhz sľubujú vyliečenie. Konečne to niekto napraví a bude to nádej aj pre HIV. V poslednom čase vedci objavili, že v našom tele sa nachádzajú nanopatogény, ktoré sú zodpovedné za nevyliečiteľné a nevysvetliteľne choroby.

Vyskumnik-z

Na slovensku je podľa Ríffeho zar. jeden nový prístroj MG-plazmatic, ktorý dokáže viac ako plazmové prístroje z USA a Čiech. Kým RPZ 14 sa chvália s frekvenciou 900 000 khz - Riffe mal fekvenciu 35 Mhz s ktorou liečil. A nový prístroj má až 90 Mhz. To je 100 x viac účinnejší .MG-plazmatic pracuje na magnetickoelektronovorezonančných frekvenciach, ktoré sa prenášajú do tela a ovplyvňujú patogény.
Je to nova nádej aj pre chorých na AIDS, zatiaľ tú chorobu nemajú odskúšanú, lebo MG-plazmtic je to svetová novinka. Nova nádej pre chorých.

zapper

Nie je podstatné, či zapper má HIV prednastavené, ale to, čo nemáš mať v tele a máš to.
Inak áno, je tam aj HIV.