Preco velmi place 8 tyzdnove babatko pres spanim

Príspevok v téme: Preco velmi place 8 tyzdnove babatko pres spanim
Tama81

Musim to poupravit...maly ma len 8tyzdnov,nie mesiacov...dost rozdiel;)

Mam problem dat maleho spat,Uz 2tyzdne kazdy vecer place aj 2hod.vyskusali sme aj pri nom ostat,dat ho spat skor (ze mozno je unaveny uz o 19),aj spat neskor(aby sa unavil viac a rychlo zaspal). Ked zacne plakat,tak sa neda utisit ani na rukach,ani kojenim,proste si to odplace a od vycerpania zaspi ,ale obcas su to aj 2 hodiny!

Ak mate nejake tipy co by som mohla skusit,dajte vediet.bolest nema v brusku ani nikde, to som si ista.

Dakujem za prispevky

vsevedka

Tama81, iste si starostliva mamicka a trapi ta, ked tvoje dietatko place. Pises, ze si si ista, ze babatko nema ziadne bolesti nikde v tele, ale nvm kde beries tu 100% istotu, ked dietatko 8 tyzdnove nedokaze s nami inac komunikovat ako placom (ci spokojnostou).

Zial tvoje babtko sa nachadza presne v obdobi, kedy vseobecne deticky najcastejsie trpievaju kolikami. Preco si myslis, ze ju nema? Ako si to zistila. Obdobie kolik prichadza bez varovania, vsetko mozes robit tak ako doteraz -dodrzany rytmus pravidelneho papania, prechadzok v kociku, spanku a pod. a napriek tomu pride jednoducho obdobie, ked dietatko zacina vela plakavat (hlavne vecer a neda sa mu zaspat).

netehulka

chudatko, ma asi koliky. s tym ti neporadim, su na to kvapky. my sme si odtrpeli koliky asi do 2.5 mesiaca. revala mi od 6tej do 10 vecer, niekedy aj polnoci. bolo to hrozne. ked jej odbilo 2.5 mesiaca akoby utalo, uz ziaden place vecer ale smiech