Aky najoriginalnejsi, ci najkrajsi darcek ste dostali, alebo darovali?

kajomija

ihlana mne pride ako dost dobry napad darovat nieco take, cim im troska zveladim tu zahradu, sami si to tam radi skrasluju, takze myslim, ze by ich to mohlo potesit:) kde sidli ta firma?

ihlana

troska som hladala po internete a nadabila som na plynove ohniska od Elementi, mna to dost zaujalo, mozno sa to zapaci aj tebe. posobi to na mna tak luxusne, je to zase nieco ine. ja takisto uz dlhsie zhanam nieco, cim by som ozivila tu nasu zahradu, predsalen tam travime kopu casu, ked je pekne a nepaci sa mi, ze nemam ani cas si ju nejak zveladovat, som si ista, ze by sme sa tam citili uplne inak.

grilda05

Tak ak teda financie nie su problem, vyzera, ze nie, podla toho, co pises:) Tak by si pokojne mohla investovat napriklad aj do nejakeho pekneho nabytku na terasu, nad tym si este neuvazovala? Myslim, ze to potesi a nic tym nepokazis.

kajomija

grilda05 my sme takto ani neuvazovali, co sa financii tyka, cenu neriesime, ved predsa taky vacsi dar nekupujeme kazdy rok, jedenkrat nas to hadam nezabije :) len akosi neviem, ze akym smerom sa ubrat, lebo nechcem vybrat nejaku prkotinu. moc sa do tychto veci nevyznam.

grilda05

Kajomija, tak ono zalezi aj od toho, kolko ste ako surodenci ochotni investovat :) Su dary lacnejsie a su dary hodnotnejsie, to uz je na vasom uvazeni.

mamarta2

- no tam sa veru mozes vyblaznit s napadmi, je toho vela, co im mozes darovat :) darovala by som tym padom nieco originalne, nejaky kusok, ktory nema kazdy. nie je nad to, ked ti nejaka vec sprijemnuje chvile uz len pri pohlade na nu :D

kajomija

ano, u nas to bolo uplne rovnako, obavam sa, ze to tak chodi asi vsade :D tiez mi brat povedal, ze sa mam o to postarat, nieco vybrat a on mi potom len da peniaze. pride mi to nefer, vsetko nechava tu najhorsiu robotu na mne. sestra momentalne nema tolko casu, tak to vsetko riesim ja. nasi maju spravenu peknu zimnu zahradu, tak som uvazovala, ze mozno im ju niecim skraslim.

Eimi

Ketlenka ked niekedy je to tazko, lebo kazdy ma inu predstavu, viem ako to chodilo u nas, ze ked sme spolu nieco chceli vybrat, tak sme sa zakazdym pohadali, lebo kazdy mal v hlave nieco ine :D

ketlenka

aj ste sa nejako stretli so surodencami a spisali ste si, ze co by prichadzalo do uvahy, co by sa vam pozdavalo a tak? zaujima ma ci si im akoze viacero navrhov predostrela.

mamarta2

- my sme presne toto vybavovali s bratmi pred tromi mesiacmi a bola som zufala, lebo vies ako chlapi to proste delegovali na mna a bez toho aby som s tym suhlasila proste len povedali najdi nieco, vyber a my zaplatime, tak akoze horko tazko som vyberala, ale nastastie som vybrala dobre, obaja rodicia boli happy :)