Ktory ucet si vybrat

Ontário

Ja som si zakladal účet pol roka po skončení školy, keď som začal pracovať. Vybral som si účet v slovenskej sporiteľni. Dali mi ten do 26 rokov. Za výber v bankomate neplatim ani cent, aj keď vyberám 5x do mesiaca. Za vedenie účtu platím 30 centov? Ani to nie. Pri každom pohybe na účte mi príde sms-za ktoru nič neplatim. Ani pri aktívachí.Som zatiaľ max spokojný.

lost

CSOB su podvodnici, co ti daju poplatok 1 eur, ak klesnes nedopatrenim do minusu a ich personal v auparku je otrasny, mlady zasrani, co si surfuju v historii uctu klienta, i ked to robia aj pipky z VUB !!

no bud mbank, alebo zuno.. obe maju vyhody a nevyhody..

osobne asi preferujem zuno, pretoze:
nie je to polska banka, ktora rok drzala uroky umelo dole, zuno ma 2,01% na sporiacom ucte, co je sice nic moc ale je aspon nieco..
ale tam pozor na bankomatovy vyber, asi nie je zadarmo

preto je to asi idealne kombinovat s mbankom, tam ma tusim len 1 vyber zadarmo..

ta stranka je super, co wreck poslal, ale okamzite zmen udaj "Výbery v bankomate" = 3 mesacne na 0 alebo 1.

nechapem ludi co vyberaju 20eur z bankomatu..

osobne vyberam z bankomatu 1x mesacne, tolko kolko viem ze miniem..

u mbank som uz 3-4 roky a jedine poplatky co som platil boli zle kliky na bankomate ze overit stav uctu a zmena pinu je 1 euro !!!!!!

u zuno som tak rok a je fajn, ale nepouzivam vyber z bankomatu.. mam ich pre sporiaci ucet..

wreck

zuzinka 20, tu si ich mozes porovnat: www.financnahitparada.sk

pozor na csob. tam potrebujes vysoky kreditny obrat a nejake dalsie podmienky splnit, aby si ho mohla mat zadarmo.

naklikaj si tam svoju situaciu, vyber si prve 2-3 ucty a potom si to este prever na strankach banky a este raz, samozrejme, pri podpise zmluvy.