Nazor na Alopeciu

Príspevok v téme: Nazor na Alopeciu
ikika1

dobry den,chcela by som sa spytat na vas nazor na alopeciu,vytvorili sa mi 2 kruhy velke 5krat 5 cm,vlasy stale padaju,poradte mi prosim,ake vitaminy alebo liecenia by som mala brat.chodim ku koznej lekarke,krv ok.nevie mi vsak pomoct,chcela by som si zachranit aspon to malo co mi zistalo.dakujem.pekne.

ikika1

ahojte,takze v pondelok som absolvovala vysetrenie stitnej,o tyzden vysledok krv,dg:hypothyreosis latens v,s DLT hypof .struma diff v.s dlt.moze to suvisiet s alopeciou?dakujem.

DzanaFX

Mne sa HAK snažili donútiť dvaja gynekológovia, ale ja to neuznávam, je to špinstvo, vždy budem toho názoru..Je to najlepšia voľba hlavne pre nich, nie pre Teba...

RNG

Zialbohu krvner testy zistia len male percento poruch stitnej zlazy, takze na nazor toho gynekologa by som vela nedal.
Naviac ked tara take veci, ze hormonalna antikoncepcia umelymi chemickymi liekmi zhusti vlasy.
Alopecia nezavisi ani od estrogenu, ani progesteronu, tj ani ich chemickych nahraziek, ktore pouzivaju ako hormonalne "lieky"
Hormonalne zavisla alopecia je z vysokej hladiny hormonu DHT. Ale ako som uviedol dovodov na rednutie vlasov je hromada. U muzov je to hlavne DHT, ale u zien je plesivenie dost zriedkave z tohoto dovodu, preto som uviedol aj ine mozne dovody.
Co som nespomenul su rozne chemikalie, vcitane roznych liekov, co tak isto mozu sposobit plesivenie.
Napr chemoterapeuticke lieky(jedy) vyvolaju kompletnu stratu vlasov, ine mozne len ciastocnu.
Tj dakedy pomoze si odmorit telo enzymami a absorbentmi, a pecen protokolom dr Berksona.

izabel66

ano stitna zlaza ok a ked som bola u gynekologa ta mi jedine co dal je antikoncepcia lebo zevreaj ked dievcata beru tak im zhustnu vlasy...

izabel66

no cawte...konecne sa niekto nasiel tolko som uz pisala po forach....mam 21 rokov a alopeciu mam uz 2 roky kozne som vystriedala vsetky sa na mna vykaslali nikto nevie pomoct na hlave mam asi 15% vlasov takze dost neprijemne skusila som uz vsetko vystrenia su ok zevraj no neviem....pripravky za 200 eura co som ponachadzala ze pomahaju nepomohli

RNG

Menujem napochytro:Jod, selen,zinok, naprqavit si travenie, odmorit telo enzymamy, pripadne potlacit candidu a ine mozne mikroby, vcitane zvysenia viralnej imunity
A moze to byt aj z koznych parazitov ako napr demodex foliculorum co sa da adresovat antimikrobialnymi a protiparazitickymi zvonka.
Demodex totiz moze mat v svojom crevnom systeme pre nas skodlive mikroby, co sposobuju zapaly na kozi, ako napr rosacea.
Tam odporucam zmes kokosoveho oleja s par kvapkami citricidalu/GSE.

ikika1

dr.sova,ano,kozna ma poslala k zubnej,mam skaredy zub,je tam lozisko,len mam alergiu na tu injekciu na umrtvenie,tak musim absolvovat nejake vys,este,ale moja zubna sa smiala,ze je to blbost,ze alopecia je zo zuba,mam velmi zlu skusenost s lekarmi momentalne...vsade ma chcu odb.ze je to stres