Nazor na Alopeciu

Príspevok v téme: Nazor na Alopeciu
ikika1

dobry den,chcela by som sa spytat na vas nazor na alopeciu,vytvorili sa mi 2 kruhy velke 5krat 5 cm,vlasy stale padaju,poradte mi prosim,ake vitaminy alebo liecenia by som mala brat.chodim ku koznej lekarke,krv ok.nevie mi vsak pomoct,chcela by som si zachranit aspon to malo co mi zistalo.dakujem.pekne.

ikika1

dzana fx,ja som jej vravela ci netreba ist k lekarovi,ked to mam zvysene,pretoze inokedy predtym zvysene neboli,ona ze nie,ze nech to necham na nu ,ze ona je lekar,idem 2maja na gyndu,som objednana,ocne mam ok,krcne uvidim,este ma caka trhanie skaredeho zuba,kde mam hnisave lozisko...som rada ze mam s kym pokecat...uz sa ti vlasky zlepsili???

DzanaFX

Tak to teda je niečo!!!! Ja mám tsh 4,4 posledný výsledok od endokrinológa...Ja som androgen mala zvýšený na 7, moja ver mi choď ku gynekológovi, pri androgennej alopecii padajú kúty a temeno, ver mi nech Ti gynekol. vezme krv na homóny...Mne zistili syndrom polycystických vaječníkov, preto mi nefungujú a tvorí sa mi veľa androgenu...To čo máš zvýšené, tak to ako by osm zbila kožnú, že na to tak kašle..Choď od nej preč...

ikika1

ahoj,ja mam kopu divnych priznakov,len sa nic neriesi,napr,stale horka chut v ustach,niekedy az mydlova,bola som na gastro,heliko-negat,na dalsie vysled.cakam,krcne,cakam na vysledky z rng,vytery ok,krvne testy ok,len stitna zvysene tsh 4,749,kozna povedala ze to nic nieje,totalne na mna kasle,viem ze sa nieco deje,lebo sa aj zle citim unavena,to horko v ustach,na zvracanie,som zufala,inak vlasy mi padali vzdy a dost,ale mala som ich stale huste,dlhe,,ale suche.po novom roku som si nasla vypadnute koleso vlasov,a po novom roku mi zacala aj ta horcina v ustach.pecen je vraj ok.niektore jedla sa mi uplne protivia,schudla som 2,3 kila.bojim sa aj pozriet sa do vlasov,lebo mam z toho hrozu.

DzanaFX

Ahoj, ja nie som síce RNG ale mám to tiež z hormónov, mala by si ísť na gynekol., prípadne na endokrinológiu...Ja beriem len zinok a také, ale veľmi dobrý vitamín je REVALID to je presne na androgénnu alopéciu...Myslím, že kožná Ti nepomôže, ak to máš z toho čo ja...Nemáš nepravidelnú menštruáciu, alebo iné príznaky??