ideálny chlap, exituje??

Príspevok v téme: ideálny chlap, exituje??
Šejla

Ževraj ženy nevedia, čo chcú, ževraj chlapi sú z nás zmätení a nerozumejú nám. Ja presne viem, čo chcem! Chcem chlapa, ktorý je inteligentný, ku mne otvorený, úprimný, férový, nežný a miluje ma najviac na svete. Nemusí byť svalnatý, ani bohatý, ani krásny, ale mal by byť nekonečne sebavedomý a nemal by mať ženu, s ktorou sa chce len pochváliť, či sexuálne sa uspokojiť. Chcem, aby, keď budem staršia a mať ovisnuté prsia po pôrode a tukové vankúšiky, stále ma videl ako najsexy stvorenie pod slnkom. Aby mi prejavoval lásku a nežnosť po celý život a chápal, že ženy majú hormonálne zmeny, každý mesiac krvácajú, rodia deti, dávajú im lásku a starostlivosť, a napriek tomu zdolávajú ťažké podmienky pracovného života a v práci bojujú rovnoprávne s mužmi a sú sebestačné a práve pre toto mi preukazoval náležitý REŠPEKT. Chcem, aby ma počúval a chápal, aby so mnou diskutoval a riešil problémy, aby dával ohľad na moje názory a postoje. Chcem, aby ma považoval za svoju a napriek tomu nebol vlastnícky a neobmedzoval ma. Nikdy nikoho citovo nevydieram a tak nechcem, aby on vydieral mňa. Nikdy na mňa fyzicky nezaútočí, ale je mentálne nastavený obraňovať ma, aj keď si je vedomý, že sa viem obrániť aj sama. Chcem, aby chápal, že nie vždy som upravená, namalovaná a dokonalá. Aby po tom, čo ma vidí zničenú a strapatú a potom vyjde na ulicu a vidí vyfintené husičky, nikdy sa za nimi neobzrel a nezatúžil po nich. Aby chápal, že nie vždy som silná a niekedy, keď prídem z práce, plačem, že niekedy sa musím posťažovať a nebral to ako otravu a nepríjemnosť. Aby občas navaril a poupratoval a nebral to ako "ženskú záležitosť". Chcem aby ma z času na čas niečím prekvapil, vzal ma na večeru, na koncert... čokolvek, nie preto, že by som to ja chcela, ale preto, že sa nemôže nabažiť toho šťastia a vďačnosti v mojich očiach. Aby sa na mňa nahneval, keď mi z úst vyletí, že som pribrala, alebo že nejaká herečka má krásnu pleť. Chcem, aby miloval všetky moje nedostatky a vážil si moju rodinu. Nikdy by nemávol rukou nad tým, že "ale ty", naopak, mal by odo mňa vysoké očakávania a nesmierne by mi veril vo všetkom. Myslím, že toto väčšina z nás chce. Je to jednoduché ako facka. Kludne sa do mňa pustite;)

alenka_maxova

inak, anjelik polozila naozaj dobru otazku. Pises, co chces ty, ale si si vedoma toho, ze i ty by si mala byt prenho ta idealna? :) A to dosiahnes tym, co som napisala nizsie. My zenske mame casto nezmyselne naroky, otazky, chtice, potreby...a vsetko je to len o tom, ake sme my same, taky bude aj nas partner :)

alenka_maxova

a idealna zena existuje? Ha??? :D Taka, od ktorej chlap chce, aby mal vzdy pocit, ze je v pohode, ze je plna zivota, smiechu, bez komplexov...taku, ktora miluje svoje telo, je nan hrda, dokaze mu vytvorit domov, pocit bezpecia, dava lasku, prijima lasku, nekalkuluje, nevypocitava, nepyta sa nezmyselne otazky....bla bla bla... Ano, aj chlap chce idealnu zenu. Aj ty chces idealneho partnera. Tak ho ocakavaj, ale nehladaj v kazdom jednom chlapovi. Snivaj o nom, ale ked nepride hned, neupadaj do typickych zenskych depiek. Prosto zi a pros vesmir o toho svojho idealneho ;)

lost

ach, zabudol som tam skopirovat vsetky (check), a to co je v strede, to bola len sablona odkial som to kopiroval..

inac, nemyslim ze chces nieco co neexistuje, urcite existuju matematicke sance, aj keby bol len 1 z 1000, tak na slovensku ich mas.. 3000.. povedzme ze v primeranom veku ich je 300, a z toho su zadani asi 50%, cize 150 dokonalych pre tebe je tam vonku :)

nj a ako ich najst :D to je otazka za milion :P

lost

TU! :D

inteligentný (check), ku mne otvorený, úprimný (check), férový(check), nežný a miluje ma najviac na svete

(check)

Nemusí byť svalnatý(check), ani bohatý(check), ani krásny(check), ale mal by byť nekonečne sebavedomý(check)

no ale vazne, podla mna neni problem takeho najst, konieckoncov ked uz nic ine, mozes si ho k takemu vzoru vychovat :D