ideálny chlap, exituje??

Príspevok v téme: ideálny chlap, exituje??
Šejla

Ževraj ženy nevedia, čo chcú, ževraj chlapi sú z nás zmätení a nerozumejú nám. Ja presne viem, čo chcem! Chcem chlapa, ktorý je inteligentný, ku mne otvorený, úprimný, férový, nežný a miluje ma najviac na svete. Nemusí byť svalnatý, ani bohatý, ani krásny, ale mal by byť nekonečne sebavedomý a nemal by mať ženu, s ktorou sa chce len pochváliť, či sexuálne sa uspokojiť. Chcem, aby, keď budem staršia a mať ovisnuté prsia po pôrode a tukové vankúšiky, stále ma videl ako najsexy stvorenie pod slnkom. Aby mi prejavoval lásku a nežnosť po celý život a chápal, že ženy majú hormonálne zmeny, každý mesiac krvácajú, rodia deti, dávajú im lásku a starostlivosť, a napriek tomu zdolávajú ťažké podmienky pracovného života a v práci bojujú rovnoprávne s mužmi a sú sebestačné a práve pre toto mi preukazoval náležitý REŠPEKT. Chcem, aby ma počúval a chápal, aby so mnou diskutoval a riešil problémy, aby dával ohľad na moje názory a postoje. Chcem, aby ma považoval za svoju a napriek tomu nebol vlastnícky a neobmedzoval ma. Nikdy nikoho citovo nevydieram a tak nechcem, aby on vydieral mňa. Nikdy na mňa fyzicky nezaútočí, ale je mentálne nastavený obraňovať ma, aj keď si je vedomý, že sa viem obrániť aj sama. Chcem, aby chápal, že nie vždy som upravená, namalovaná a dokonalá. Aby po tom, čo ma vidí zničenú a strapatú a potom vyjde na ulicu a vidí vyfintené husičky, nikdy sa za nimi neobzrel a nezatúžil po nich. Aby chápal, že nie vždy som silná a niekedy, keď prídem z práce, plačem, že niekedy sa musím posťažovať a nebral to ako otravu a nepríjemnosť. Aby občas navaril a poupratoval a nebral to ako "ženskú záležitosť". Chcem aby ma z času na čas niečím prekvapil, vzal ma na večeru, na koncert... čokolvek, nie preto, že by som to ja chcela, ale preto, že sa nemôže nabažiť toho šťastia a vďačnosti v mojich očiach. Aby sa na mňa nahneval, keď mi z úst vyletí, že som pribrala, alebo že nejaká herečka má krásnu pleť. Chcem, aby miloval všetky moje nedostatky a vážil si moju rodinu. Nikdy by nemávol rukou nad tým, že "ale ty", naopak, mal by odo mňa vysoké očakávania a nesmierne by mi veril vo všetkom. Myslím, že toto väčšina z nás chce. Je to jednoduché ako facka. Kludne sa do mňa pustite;)

lost

a to ze su nerealne?

aspon je z coho pustat dole :D

to je ako cena komodity (byt,auto) ludia to vzdy inzeruju o nieco vyssie, aby mohli ist dole :)

lost

nj, tak jasne, ze kazdy clovek ma poziadavky :)
neverim ze existuje clovek, co by nemal nejaku predstavu o tom, co a ako by mal vyzerat a robit buduci partner s kotrym chcu stravit zvysok zivota..

to, ze sa potom z poziadaviek upusti je uz irelevantne :D

hlavne ze su tam na zaciatku :D

Šejla

mne to tak pripadá, akoby som im nastavila zrkadlo a ten obraz sa im tak veľmi nepáčil, až mi to potrebovali nandať :D A pri tom si neuvedomujú, že keď sa človek trochu otvorí, každý útok na jeho osobu zabolí trochu viac:) Ale to je fajn, vypýtala som si to a očakávala som podobné reakcie

lost

v noci su lepsie myslienky ako cez den :)

i ked.. potom prave preto, ze v noci nespim, potom su ziadne myslienky cez den :D

to je taky zacarovany kruh..

ja vlastne nespim, len si skenujem obvody, resp... vyhodnocujem a torim statistku dna, lenze pomaly mozog, trva mu to 7-12 hodin..

lost

no ja som duch, ja zijem stale, a trollujem viac fór internetovych, ako mas ty opytovacich viet v prvom prispevku ;)

lost

a preco su ludia zli a negativni?

lebo internet :D

tam ma kazdy 120cm bicepsy :)

ale zase, aspon su uprimni :D

v realite by suhlasili so vsetkym :)

teda ako kto.. niekto povie pravdu do oci aj v realite :)

Šejla

v mene mojich rodičov, súrodencov, príbuzných a tých zopár ludí, ktorí ma majú radi, si kladiem otázku, ako by asi oni chceli, aby so mnou niekto do smrti zaobchádzal a holt, ideálny chlap je na svete:) Ovšem v mojich predstavách. Koho by ste asi chceli, keby ste sa ponorili hlboko do svojich túžob a pritom vedeli, že ešte je čas, keď môžete o ňom snívať, (Keď príde ten, koho milujete, budete sa tak či tak musieť zmieriť s tým, aký je), nemal by každý z vás nejaké požiadavky? Každý má, niekto menej, niekto viac... asi podla toho, ako si človek cení sám seba. To si vážne myslíte, že mám priveľké nároky?? Nj, možno máte pravdu, nezaslúžim si takého, nemám čo ponúknuť. Aspoň, že cez pár riadkov na fóre ma tak dobre poznáte;) Prečo sú ludia takí strašne negatívni?? Ja by som zase chcela, aby ludia prestali byť k sebe takí zlí. Na otázku od anjelik, alenka a dalších - čo ponúkam: ponúkam seba. A toto nie je zoznamka, ale ANONYMNÉ fórum, nedávam sa na trh, tak neviem, prečo by som mala písať, čo ponúkam. Že len ste chceli, aby som sa sama nad tým zamyslela? OK, pokúsim sa. Arman, hlboko sa mýliš v tom, že niečo od chlapa očakávam, aby robil a mne stačí len BYŤ. Ja by som to povedala presne opačne. Dosť veľa pre seba a svoju budúcu rodinu robím... v podstate všetko robím len pre nich... a od toho chlapa očakávam len aby BOL:)))
doubledog trhni si :D