preco mi to robi?

Príspevok v téme: preco mi to robi?
nerozhodna

Kazdym dnom mozem porodit a moj manzel sa kumne sprava hrozne nie fyzicky ale psychicky je to pre mna tyranie.Chodi domov len spat.Vypisuje si so 17r.slecnou a beha zanou oblbuje ju.Zacal sa tak spravat posledne dva mesiace.A mne sa zacal hnusit.sex snim si doslova odtrpim.Bohuzial som nanom financne zavisla i ked zijeme len z ruky do ust.Neviem sa rozhodnut ci ho mam nechat mame este jedno dieta.Ale uz neverim ze on sa zmeni...:((((

nerozhodna

Bohuzial tolko mi teraz ostane pre mna a syna.kym ho dam na sud o vyzivne a ked porodim ani neviem zcoho kupim malej plienky.Je to na porazenie.Hlavne ze si kazdy mysli ake to je jednoduche nechat zivitela aj ked je to skurve.a svina co si ho neudrzi v gatiach.

nerozhodna

velke hrdinstvo?Ako by si vyzil/a ty z 20e mesacne nemam ani cent.a kym ho dam na sud tak to potrva.ale to je jedno uz som to skoncila.Som stoho nestastna ale casom to prejde dufam.

Joo

to nam je jasne ,ze je debil ...... no ty si tak trosku nim "posadnuta" (ako pise bingham) .... takze uvazuj racionalne a skus so vztycenou hlavou odkracat mozno pochopi ,ze si pre neho vzacna ,ze mu chybas ,lebo ked doliezas ,otravis ho ako švaba ..... takze skus si zachovaj vlastnu dostojnost ..... drzim palce :)

bingham

ZE "Bohuzial som nanom financne zavisla i ked zijeme len z ruky do ust. " :DD

A zrazu "VELKE HRDINSTVO" skoncilo...., lebo Lóve su Lóve ;)

Joo

nerozhodna ...od takeho utekaj on sa nezmeni asi je jeden z toho muzskeho pokolenia ,ktora sa sformovala pred 30 000 rokmi a ostala v podstate nezmenena .... on bude vzdy taky lol ..... nechaj ho tej zufalke a prisavke .... nech sa len ona predava pod "cenu" ..... ty si najdes inteligentneho ,sebavedomeho .... a neospravedlnuj sa tej zufalke !!!

Vemeno

alenka_maxova,

zeny su povacsine narcistky a robi im dobre a zmiernuje to ich komplexy, ked o ne prejavi zaujem zenaty muz. Maju pocit, ze za nieco stoja a ze im dal prednost pred vlastnou zenou. A pri tom vacsinou o nic nejde len o ich kozy a susku. Vobec nie o ne samotne.

Vemeno

T& si tu nnechaj radit od stihaciek tu na fore. Popisu hromadu kravin, ze by hned odisli a zbalili sa, ale doma cusia , ako vsi. Casom sa to vyriesi. manzel sa asi potreboval len odreagovat, lebo bol v strese z maleho dietata. Tu druhu buchtu trochu vytrt.ka, posle ju kade lahsie, a vrati sa k tebe. Aspon si to myslim.