Nechapem

Príspevok v téme: Nechapem
smutnaaaaaaa

ako by som zacala:(mala som dobru kamaratku ktora vedela o mne vsetko a ja o nej,stale sme boli v kontakte,no az raz mi z nicoho nic prisla od nej sprava ze nase priatelstvo neni uprimne a prestala sa so mnou uplne bavit,ani mi nic nevysvetlila len tak z nicoho nic,zo dna na den prerusila so mnou kontakt...a ja tomu stale nerozumiem ze preco...poznali sme sa od skoly a byvali na jednom istom sidlisku no ako skoncila skola ja som sa odstahovala do ineho mesta ale aj napriek tomu sme boli kazdy den v kontakte aj ked som odisla do zahranicia,chcela aby som jej vybavila miesto kde ja pracujem ale nedalo sa,koncom roka dostala ponuku aj ona odist pracovat mimo slovenska,prve dva mesiace mi vypisovala ako sa tam ma a tak,no a potom prisla ta neocakavana sprava od nej:(

smutnaaaaaaa

veveveve
no ved ja som jej pisala nie len jednu spravu a ona nic ignoracia uplna,aj mi kazdy vravi ze mi za to nestoji aby som sa trapila ze ona brala to nase priatelstvo len tak akoze ze to bolo dost vidno ale ja neviem je mi do placu lebo som ju poznala dost dlho a nic zle som jej nespravila a vzdy som o nej pekne hovorila a snazila som sa byt s nou casto,neviem ci sa na mna nahnevala ze som jej nezohnala miesto v zahranici ale za to ja nemozem ja som sa snazila:(alebo ci prisla teraz k velkym peniazom,ze uz je aj ona v zahranici,a uz ju nik nezaujima?...netusim vobec...

veveveve

...napis jej to co si tu teraz napisala nam,ze tomu nechapes a ze by si poprosila vysvetlenie,ze ty z toho taky pocit nemas..a este ked ma pocit ze vase priatelstvo nebolo uprimne mozno to bolo prave z jej strany...