Mokrý ženský orgazmus

jajajajjajaja

Mily tiger no neviem neviem ci ma tak pomilujes to su len silne reci, moj mily sakalko ja viem ze ma chranis pusinocka cmuk :D

jajajajjajaja

Mily sakal no vies pokial ti velmi zalezi na krase tak som si velmi ista ze by si mi neodpisal, lebo no chapes vy chlapi sa pozerate len na to, nemyslim konretne teba, ale vseobecne jasne ze existuju vynimky a ty urcite patris ku nim, mam taky velmi dobry pocit, no tak pekne ze tam mas nick no lebo tam mozes vidiet moj cteny ksichtik :D Prajem ti pekny dnik. Bostek ten najvacsi a najsladsi len pre teba :D

šakal

jajka a prečo myslíš, že by som ti neodpísal,je jeden prípad a to ak si muž, je ešte druhý ale ten si nechám pre seba, čo si myslíš, že si taká špatná, alebo niečo iné- inak to je dosť, veľmi relatívne pojem krásy vieš, samo, že by som chcel vedieť kto si a mám tam niekde nick
myslíš milá jajka, že by sme sa dopĺňali, to by sme museli byť dosť podobné povahy, pusa

lulina21

Orgazmus som zažila len s osobou ktorú lúbim a to je môj priatel s ktorým som už viac ako 5 rokov..nikdy predtým s iným mužom mi to nešlo! Zvláštne, možno tá láska má niečo do seba! a to sa spravím minimálne 2krát za sebou a riadne

jajajajjajaja

Mily sakal no tak dakujem pekne za vsetki tvoje mile slova ked chces vidiet kto som tak mozes ale to by si mi uz potom neodpisal :D ak nahodou mas na azetku nick tak to bude este lepsie :D cmuk

jajajajjajaja

Mily sakal nie urcite si mily, nezny, laskyplny proste muz ako my byt verim tomu lebo ked vidim ako pises tak som si stale viac a viac ista ze by sme sa ozaj dobre doplnali.... pozdravujem ta cmuk

šakal

milá jajka, a ako to vidíš teda, to fekt myslíš, že ja neviem byť milý, nežný a drsný zároveň
ďakujem ti veľmi pekne za pozdrav, vieš veľmi dobre čo chceš si zlatučká, toto je milé,použil by som kvietok samozrejme nie ružu na hladkanie tvojej pokožky a sladučké slová- toto je nežné,
s tým tvojím vyjadrením k téme masturbácia si jednoducho úžasná, skvele by sme sa dopĺňali uvidíme-toto je trošku drsné