este hlupych 5 kg...

Príspevok v téme: este hlupych 5 kg...
KatkaSm

za boha sa mi nedari dat dole poslednych 5 kg... uz takmer 3 mesiaci mi stoji vaha a mam pocit, ze keby necvicim tak snad priberam..este 5 kg chcem dat dole, musim. ziadne take ze svaly naberam, este nie az po tych 5 kg kludne. a veruze este je z coho chudnut. co mam robit:(

orientacne info: vyska 172 cm, vaha 65kg, pravidelne cvicenie - posilnovacie cviky, beh, korcule, stravovanie zdrave a pravidelne.

sewie

fdoaaa, mas v podstate pravdu, ale s tym zrkadlom nesuhlasim ja som sa tak dopracovala k 47 kg pri vyske 173-pretoze som sa v zrkadle videla tucna a potom ked som videla fotky tak ma skoro vystrelo:)

fdoaa

prečo riešiš váhu? nechápem, to ako načo? ľudia napr. na kúpalisku predsa vidia teba ako celok, ako máš vyformovanú postavu a neskúmajú koľko ti ukazuje ručička na váhe. ja váhu doma schválne nemám, chudnem a cvičím zásadne podľa toho čo vidím v zrkadle, či sa mi to páči alebo ešte treba niečo vylepšiť. podľa mňa len tak to dáva zmysel.

Maoam

Katkasm, ahoj :-), nachadzam sa v tej faze, v ktorej si aj ty :-), mne chybaju este 4kg,mala som 7-mesacnu pauzu po schudnuti, od oktobra do aprila neslo dole ani deko, ba naopak, este som v zime 2-3kg nabrala naspät, ale teraz od februara som sa zatala a uz ich mam aj dole :-) a idem dalej

niekedy byva taka pauza, ked schudnes dost kil, ze na par mesiacov je akoby utlm, ale ono sa to potom opät rozbehne, zvlast v zimnom rocnom obdobi sa velmi tazko chudne, teraz na jar to vyuzi, urob si zeleninovo-ovocne odlahcovacie dni, pijes dost tekutin? aspon 2,5-3l za den? (nesladenych), to robi tiez velmi vela

co sa sportu chyba, je fatalna chyba sportovat kazdy den, to ma casto opacny ucinok, musis mat pauzy, idealne je cvicit 3-4x (ale dlhsie, hodina, hodina a pol potom), ale vzdy den pauzy za tym, tak budes lahsie chudnut a telo sa zregeneruje vratane svalstva

inak mas uz peknu vahu ale viem, co myslis, ze este to chce par kg dole, to je aj u mna tak

ja mam teraz 165cm a 56kg :-), takze este tych 4 a som spokojna :-)

LuciaSlim: ty si na akej vahe k akej vyske teraz? kolko si schudla?

Inak,Katka Sm: ak chces, mozes prist k nam do temy: Kto bude chudnut so mnou, je nas tam vela bab a su vsetky strasne zlate, rozne vekove skupiny, od mladych 17r zab po zrele zeny :DD, su vsetky velmi mile a velmi podporujuce

ja sa tam citim dobre

Luciaslim

Z akej vahy si schudla?Ak si zhodila uz vela kg,moze to uz ist pomalsie.Ake mas miery?Niekedy naozaj mozes vazit viac aj ked si stihla,inak vyzera ak ma dievca vypracovanu postavu a 55kg ako ked necvici a ma 55kg.Urcite musis mat vypracovanu postavu,ked cvicis a zdravo sa stravujes.Skus sacharidovy den 1x do tyzdna,to znamena v ten den si daj aj kolac,pizzu alebo nieco take.Zrychlis metabolizmus.