Problemy s mamou

Príspevok v téme: Problemy s mamou
monti22

Je len jedna a nenavidi ma...mysli si o mne, ze co som zac a ponizuje ma svojimi recami. Zijem s dcerou a rodicmi v jednom dome a sprava sa ku mne ani nie ako k dcere. Citim z nej odpor voci mne. A v podstate mame zly vztah asi 13 rokov. Ako dieta som jej nerobila ziadne problemy,vynikala som v skole, aj v kruzkoch. Riesila len brata, ktory bol neposlusny a teraz ma s nim krasny vztah. Rodicia sa hadavali stale, ja som nasla zalubu v uceni sa cudzich jazykov, co mame neslo, ani velmi nechcela, aby som to la studovat ale nakoniec isla som studovat do ineho mesta a som bola na intraku, mala som klud od ich hadiek. Chodila som domov raz za tyzden, von s kamoskami cez vikendy a samozrejme malo som bola s rodicmi.Puberta so mnou plieskala. Nasla som si frajera a ten im vadil, v mojej blizkosti. Kamosky im vadili, kazdy, s kym som mala vztah. Ale nakoniec aj tak ziadny vztah nevydrzal. Vzdy som mala nejaku zbytocnu obavu, a preto som aj sama s dcerkou a bojim sa mat niekoho pri sebe. Velmi ma mrzi to, ze ma rodicia beru ako cudziu osobu, strasny chlad...

monti22

Mohol by mi niekto poradiť? Lebo stále ma to trápi. Ako dať vzťah s rodičmi doporiadku. Ja nemám chuť počúvať ich urážky a narážky a vyťahovanie chýb z období, keď som možno aj tie chyby robila. Keď jej to vysvetlím, že mi to ubližuje, aj tak sa potom na mňa sťažuje bratovi, mojmu otcovi a stále sa jej niečo nepáči. Keď som bola malá, tak nadávala na mojho otca, lebo nerobil veci, ako si ona predstavovala a v podstate má život taky, aky si nepredstavovala. Ako dieta som bola stale s nou, mali sme take puto, ze som bola doslova na nej nalepena, bezproblemove dieta, stale som sa musela tulit ku nej, som to potrebovala. A potom som v puberte sa zmenila a zrazu som mala ine veci, ako mamu. Som spoznavala vsetko ostatne. A bol ten vztah zrazu iny. A doteraz je. Mna ma stale za zlu.