Prečo som schudla tolko?Prečo nemám krámy?

AlexSandra

Draha Sun, vypocitaj si jednoduchou matematikou, ze ak si kazde 2 mesiace schudla 13 kg, za kolko mesiacov by si dosiahla "0" kg.

sun559

jááj..čo ja by som za to dala keby som mala taký problém ze nemôžem pribrat...normálne by som bola najšťasnejší človek

môžete byť radi ze ste chudé, ved máte tolko výhod - môžete jesť kolko chcete, na čo máte chuť, aj o pól noci
no ja si to nemôžem dovolit :( musím si pocítat KJ aby som to neprehnala, inak priberiem aj z jedného banánu

AlexSandra

Timea, necakaj ani den, chod si dat porobit vsetky existujuce vysetrenia, nie som odbornik, ale stitna zlava, hormonalny profil, rozbor stolice (ci nemas nejaku pasomnicu), + sama si pozistuj, ake este vysetrenia existuju.

Strasi ma tvoj zdravotny stav. Necakaj ozaj, posur doktorov, priplat si, ked treba.

Drzim ti palce.

AlexSandra

To je nic, moj znamy maval silne krce v bruchu, az na umretie, vracal.. tak si myslel chvilami, ze je zenou. To len tak naokraj. Nakonic, po 2 rokoch trapenia mu zistili zapal slepaku. Kusok im to trvalo, tym skvelym doktorom, ze...

Janka, ty si daka velmi utocna. Zakladatelka sa chce poradit s inymi osobami, ktore mozno mali podobny problem. Co ak vysledky bude mat OK? Ma len cakat, kedy zomrie?