Prečo som schudla tolko?Prečo nemám krámy?

belll

no to pocuvam aj ja stale,a teraz ide leto a bude to vidiet este viac uz sa "tesim" na tie sproste pohlady. inak mne asi pred troma tyzdnami robila lekarka testy z krvi a hovorila ze mam zvysene nejake hodnoty co sa tyka stitnej zlazy blizsie info zatial nemam lebo mi hovorila ze musi este ten test zopakovat a potom sa uvidi. tak sa skuste spytat ci vam lekar/ka nemoze urobit testy na stitnu zlazu mozno to moze nejako suvisiet.

parazitik

a timea, bola som aj ja dnes na dalsich vysetreniach, tak som zvedava ze co. ale stitnu a take mam v poriadku. a kramy mavam tiez

parazitik

presne tak! furt kazdu cvhilu, ako si schudla, co si taka chuda! nech idu do p..e, sama mam zrkadlo, vidim ako vyzeram, nepotrebujem to od kazdeho furt pocuvat. ale moj hlavny problem je, ze sa naozaj zle citim a aj tak mi nic nezistili.
timea- a z coho by si ako mala byt tehotna prosim ta?? to sa vzduchom neprenasa, to nechytis tak lahko :p

parazitik

presne tak! furt kazdu cvhilu, ako si schudla, co si taka chuda! nech idu do p..e, sama mam zrkadlo, vidim ako vyzeram, nepotrebujem to od kazdeho furt pocuvat. ale moj hlavny problem je, ze sa naozaj zle citim a aj tak mi nic nezistili.
timea- a z coho by si ako mala byt tehotna prosim ta?? to sa vzduchom neprenasa, to nechytis tak lahko :p

belll

to je presne moj pripad ja mozem jest kolko chcem ale vobec nepriberam skor chudnem. tiez by som chcela vazit tolko ako predtym ale najviac ma vytacaju ti prije*ani ludia ktori mna alebo ludi s podobnym problemom povazuju za anorekticku tych by som najradsej prefackala

parazitik

ja som tiez tak velmi schudla z nicoho nic a nic mi nezistili.akurat som mala stresy, ale jedla som aj viac ako obvykle. a chcem spat svoje kila a mozem jest ako blazon a nic

belll

kramy si nedostala preto lebo si vela schudla to sa stava, ja mam tiez podobny problem s tou vahou mala som 54 a teraz mam 47 az na to ze to som schudla v priebehu roka. mne vsak lekarka doteraz nepovedala cim to moze byt, tiez som nedrzala ziadnu dietu ani nic podobne

parazitik

ak si tak velmi schudla, lebo 13kil za tri mesiace je fakt dost, a teraz mas uz uplne musiu vahu, tak preto ti asi prestali kramy. telo preslo na setriaci rezim.
to ze si tak schudla vsak nie je v poriadku a svedci to o nejakom dost velkom probleme. mozno len nejaka porucha metabolizmu, ze ti zrazu prestalo poriadne vstrebavat ziviny alebo co (nedostatok enzymom, vzniknuta potravinova alergia), pripadne stitna zlaza, netreba hned mysliet na najhorsie. ak si si teda neupravila stravu alebo nezacala sa venovat dakemu sportu, cvicit.
za lekarom si uz zasla, super, on ti uz pomoze podla vysledkov