Olej na vlasy

Príspevok v téme: Olej na vlasy
danielaaa

Baby chcem sa opytat, ako si vtierate olejcek do vlasov( arganovy, makadamiovy, kokosovy atd.) ja pouzivam oleje ako masku, t.z ze si nanesiem vacsie mnozstvo a potom zmyjem samponom, avsak chcela by som to vyskusat bez oplachovania, ibaze stale mam vlasy mastne ak aplikujem olej na konceky aj ked v malych mnozstvach, ako si aplikujete olej na vlasy vy?

formulka

tieto olejceky su sice fajn, ale pridu mi pridrahe...ja som predcasom na notino.sk narazila na značku kalloslab a ich oleje a skúsila som asi 2 týždne na vlasy a milo ma prekvapilo ako zasiahol, oživil končeky

laurittko

Dakujem za tip na olejcek, tak ja to teda skusim :) aj ked osm sa trosku bala ze budem mat mastne konceky ale vyzera to podla recenzi ze nie

anjelik1678

ja veľmi rada na končeky používam tento olejček notino. sk/brazil-keratin/macadamia-wheat-germ-oil-olej-na-vlasy-a-telo/

laurittko

Ahojte, tiez by ma zaujmalo aky olejcek na konceky vlasov?? Videla somkopu olejcekov a ser aj v drogerke ale neviem c mi to nezmasti vlasy

JahO_Odka

Ja som si dnes tiež dala prvý krát toľko ospevovaný kokosák na vlasy a tiež nevidím žiadne svetoborné účinky.

jankaaaaaaaaa

ja si nechavam kokosovy olej cely den alebo noc na vlasoch a potom to umyjem samponom. lenze vobec nemam pocit zeby mi to vlasy vizivovalo. prave naopak, mam niekedy pocit ze mi to este viac vlasy vysusuje. dokonca ani pokozku mi to tak nehydratuje ako krem na ruky,a lebo telove mlieko

nathália08

po každom umytí vlasov si dávam do mokrých makadamiový olej-dám si ho asi za malú lyžičku,možno menej,a vlasy mám super skvelé-som nadšená a teším sa z toho,vlasy vyzerajú zdravo,-inak takto som prišla na to,že moje vlasy sú pekne vlnité.*Nikdy predtým som to neskúšala.Neviem kto mi to poradil,ale som ozaj velmi vďačná,dakujem :)