Bez kamaratov nic nedokazem

Príspevok v téme: Bez kamaratov nic nedokazem
bezkamaratow

Caute... mam dost velky problem. Nemam ziadne kamaratky. Budem mat 15 rokov a eeste pred 4,5 rokmi som nejake kamaratky mala. Nechcem tu rozoberat mojich byvalich kamaratov. Ide prosto o to, ze bez kamaratov nic nedokazem a nudim sa. Pred styrmi rokmi som si kupila sk8. este pred dvomi rokmi som chodila s ocinom sa sk8tovat na jedno ihrisko. To mi az take trapne nebolo, bola som mala. takisto je to aj s korculami. Vedela som sa dobre korculovat na inlinoch ked som mala 5-6 rokov. potom som korcule vyrastla a nejak sa tomu nevenovala. Teraz by som sa vsak chcela venovat aj koruliam aj sk8ovaniu. Nemam vsak s kym. S rodicmi je mi uz trapne chodit, nakolko o 2 mesiace budem mat 15. Sama sa bojim ist, pretoze ako som spominala, korculovat sa viem zle a bojim sa , ze keby som nahodou spadla, nemal by mi kto pomoct. A citila by som sa trapne, pretoze na to ihrisko chodievaju moji rovesnici. Kebyze mam nejake kamosky, mohla by som chodit s nimi. Tak isto aj na ten sk8. s nimi by to nebolo take trapne. Kebyze mam v mojom okoli nejaku hladku asfaltovu plochu, isla by som tam. ALe nemam.
A kedze nemam kamaratky, nudim sa. Velakrat som chcela ist von, laka ma to ale nemam s kym. Je mi trapne ist sama von. Prosim vas, dufam ze mi poradite ohladne tych korcul a skejtu. Rada by som sa to naucila, kym nieje neskoro. Dufam ze mi niekto poradi. Velmi pekne dakujem ze ste si takyto dlhy clanok precitali.

bezkamaratow

pochopim, ale potrebujem sa rozprawat aj s rovesnikmi .. nemam sa s kym, ini maju bud kamaratov, surodencov, bratrancov, sesternice, netere ale ja nemem nikoho iba rodinu, ktoru mam rada ale su starsi odo mna vsetci najmenej o 25 rokov..

bezdetiiii

tvoj vek ta smaozrejme ospravedlni ze toto nevies, ale moja preboha nehaj si poradit od starsich, a vezmi si radsej nazor od rodica ako od kamarata. toto sa omiela uz niekolko generacii, as ja nechapem tie dnesne decka to je katastrofa

bezkamaratow

dakujem, tu nejde o ziadnych pubertalnych kamaratov ale o normalnych kamaratow... uz mi lezie na mozog ze sa nemam s nikym porozpravat. myslim rovesnikov. lebo rodicia su predsa o generaciu starsi a niekedy potrebujem radu, len tak pokecat s rovesnikmi ....

bozedetiiiii

pocuvaj dievcatko, dam ti jednu radu, aj ja som mala 15, a nemala kamaratov, ale mala rodicov s kt. robit akekolvek aktivity mi bolo ako ty pises trapne.

ked nemas kamaratov, tak sa s niekym zoznam, ak si niecim zuaujimava, komunikativna, vtipna, stylova tak ta mozno oslovi aj niekto iny na ihrisku. alebo si vyhliadni v skole ked uz to inak nejde niekoho kto sa otmu venuje a prihovor sa mu ked pojdete zo skoly domov. a ked ta posle do haaaaja tak sa naneho vyser.

ale co ti dam, je jedna rada, ked mas 15 chces vsetko na co by si v 20 ako trz ja najradsej zabudla, kamarati su kamarati ale rodina je rodina. a jedine rodina sa na teba nevykasle a neotoci sa ti chrbtom.

takze draha, uzivaj si rodicou kym ich tu mas, lebo ja lutujem kezdu sekundu kt som stravila s pubertalnymi kamartami namiesto s rodicmi.

bezkamaratow

ne nemam ziadne kamaratky iba spoluziacky. ktore su so mnou v triede ale nebavim sa nimi nejak extra. nepoviem z akeho som mesta, sorry iba povim ze nitriansky kraj

emilečka26

Ahoj.Aj mám 15 rokov a nemám s kým ísť von.Presne ako opisuješ aj ja mám chuť sa ísť korčuľovať a iné činnosti po vonku ale nemám s kým.Z akého si mesta?A vlastne ty teraz nemáš žiadne kamarátky?