Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plet ako smirgel po spaleni slnkom

Príspevok v téme: plet ako smirgel po spaleni slnkom
sarah

dobry den, v sobotu sa mi pri praci v zahrade podarilo spalit si tvar, ani nie je taka cervena, ako sa zmenil jej povrch, zostala taka jemne hrbolata, ako smirgel, davam si na nu panthenol s aloe vera, ale zatial ez vysledku... poradte niekto, co moze pomoct a hlavne comu sa vyvarovat, aby to nebolo este horsie :/ dakujem

vikiviki.

spieklo ma v piatok a asi aj v sobotu a vcera to zacalo, tiez xicht ako smirgel predtym, som aj mastila a nic, som ako z hororu, a to idem medzi ludiii

sarah

ojoj, peeling na moju citlivu pokozku kazdy den, to bude problem, nejak som dufala, ze to prejde bez toho osupania... dakujem

winki

keď sa ti upokojí prvotné spálenie tak sa ti tá hrubá koža začne šúpať, vtedy si rob každý deň peeling. A veľa krémuj. A aby to nebolo horšie tak už žiadne slnko v najbližšej dobe :).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.