priatel zacina byt na mna zly...

Príspevok v téme: priatel zacina byt na mna zly...
motyliatko

Mam taky problem-s priatelom sme spolu uz 3 roky,velmi ho lubim,vie ze aj on mna..Je starostlivy,obetavy,vsetko..ale v poslednej dobe sa stale hadame pre hluposti a zacina byt na mna zly..Vsetko musi byt po jeho, inak sa pohadame..je ku mne hruby a hovori mi vyslovene surove veci..Predtym taky nebol..zmenil sa,neviem preco..Takto sa uz sprava vyse mesiaca aj cosi..Povedala som mu ze mi to ublizuje a ze chcem aby sme zmenili nase spravanie,ale on mi povedal ze nic menit nemieni..Je mi z toho strasne smutno a neviem co mam robit..Poradte niekto prosim..Hlavne ako ten vztah napravit,lebo rozist sa moc nechcem..

ccc

tak to už by mohol mať trošku rozum...väčšinou pomáha vráťiť mu to, čo robí on tebe, aby si uvedomil, aké to je, ale ty pritom nesmieš stratiť svoju úroven a neznížiť sa tak aby si nepovedal, že čo tak dlho s takou kravou robil(toto nie je urážka teba, aby si ma nepochopila zle)
no a potom ešte,trochu sa ztiahnuť,nerobiť mu všetko po vôli, aby začal rozmýšlať, prečo to nie je tak ako je on zvyknutý, alebo sa s ním rovno porozprávať, ale to ti asi teraz nepomôže , mám taký pocit, lebo on určite vie, že ti ubližuje

motyliatko

dnes sme sa akurat pohadali,kvoli blbosti..Nejde o tu hadku..ale povedal mi zase same "super"veci..Tak ma to boli..

ccc

tvoj priateľ si je podľa mňa tebou veľmi istý, a stratil k tebe úctu, nakže trošku ho treba nakopnúť, aby sa spametal, a nebral ťa ako úplnú samozrejmosť, ale ako osobu, o ktorú treba bojovať