Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EpiPen na alergiu kto moze predpisovat

renata152

tak to by som určite bežala ku alergologovi a snažila by som sa od neho dostať Epipen za každú cenu. Viem, že na predpis treba určite testy,/ myslím, že tam je problém s poisťovňou a tetsy musia byť pre poisťovňu/.
A nechcem strašiť, ale pri ďaľšom pichnutí včelou, je aj reakcia horšia ako tá predtým. Takže určite alergoóg.

renata152

tak to by som určite bežala ku alergologovi a snažila by som sa od neho dostať Epipen za každú cenu. Viem, že na predpis treba určite testy,/ myslím, že tam je problém s poisťovňou a tetsy musia byť pre poisťovňu/.
A nechcem strašiť, ale pri ďaľšom pichnutí včelou, je aj reakcia horšia ako tá predtým. Takže určite alergoóg.

symona

dakujem Renata za info.
min. rok ma postipala vcela a ani nie do 5 min. som zacala opakovane vracat, tak to by mi asi tabletky nepomohli...Okrem toho, som opuchla a kratkodobe odpadla.Akurat som bola niekde vo vinohradoch medzi Pezinskou Babou a Pezinkom, tak to by mi ani zachranka moc nepomohla, kedze tazko povedat, kde presne som bola. Odvtedy som z toho dost vystrasena...

renata152

Epipen predpisuje alergológ na základe dokázanej alergie. To znamená, že špecifické imunoglobulíny z krvi vyšli pozitívne. Ja mám veľké kožné reakcie na uštipnutie ovadom, ale protilátky mi vyšli negat. a aj napriek tomu mi alergológ predpísal aspoň Prednison, ak by som začala mať náhodou problém, že by som po poštípaní začala puchnúť, tak si mám dať ten.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.