nosi vlastne niekto tie " trendy" push up podprdy?

Bekky

Pozri... jasne, ze v puberte sa clovek porovnava s ostatnymi a sam seba vidi ako nedokonalu osobu... pamatam si na okamih v deviatom rocniku na ZS - takmer vsetky moje spoluziacky boli spravne vyvinute a ja som bola vysoka, chuducka... a nebolo mi vsetko jedno, ze mi priroda tam hore toho vela nenadelila... no aj vdaka mojej postave si ma vsimla jedna nemenovana modelingova agentura a nasledne som sa istu dobu venovala modelingu, co mi dodalo sebavedomie... a ostatne spoluziacky mi to zavideli... aj ked som uz modeling davnejsie zavesila na klinec (skratka nasla som si ine priority), no vzdy na to obdobie spominam s usmevom :)

Bekky

Joo - nereagovala som ako dotknuta osoba :) len som napisala svoj nazor a moje pocity z mojich malych prs :) a len tak mimochodom - velke prsia su zarukou dokonalej krasy? :)

Joo

Bekky... mylis sa ja som to myslela v dobrom ...... aaa ,tak nevadi ,nebudem ta presviecat o opaku ..... ale tymto si dala najavo ,ze spokojna az tak nie si ,ked reagujes ako dotknuta osobka
.. ale vazne ! obdivujem baby co vedia nosit svoju nedokonalu krasu

Bekky

do kelu, preco mi to cele neodoslalo? =/ moje prsia mam rada, pretoze mi nevadia pri spanku na bruchu, pri behani, vseobecne pri sportovani... a pacia sa mojmu priatelovi take, ake su - dokonca si ich zvykneme zo srandy porovnavat, kto ma vacsie! ;) skratka ja som spokojna s tym, co mi priroda nadelila - nie som obmedzovana pri mojom zivotnom style :) a to je pre mna najviac! :)

Bekky

urcite si myslite, ze som to nepisala uprimne :) co sa vam zas ani necudujem - pretoze mnoho bab ma komplexy z malych prs... jasne, ze v puberte nebolo ani mne jedno, čo mam pod trickom - no cim som starsia, tym viac si vazim samu seba :) a fakt mi neprekazaju moje male prsia, mam ich naozaj rada

Bekky

ja mam male prsia (som chuducka), no fakt neznasam push upky... nosim normalne podprsenky, ktore mi sadnu... nemam komplexy zo svojich prs a skratka nepotrebujem zaujat umelo dotvorenym plnym dekoltom ci velkym vystrihom... som typ, ktory chce zaujat inak, nie prsiami :)

sydney

nosim,ale len taky slaby push up,co tak zospodu podoprie a nevyzera to neprirodzene (ziadne tie podprsenky zvacsujuce o dve cisla) - mam Ccko a prsia mam tazke,a takato podprda mi to pekne drzi...a samozrejme vystrih je lepsi,aj ked sa zan nemusim hanbit ani bez push up :)