Zápach nôh

Príspevok v téme: Zápach nôh
eaeqqq

Strašne mi zapáchajú nohy, hlavne teraz keď začalo byť teplejšie. Umývam si ich každý deň trikrát, používam všetky dostupné kozmetické produkty a dbám o kvalitné topánky, ale keď mi nohy začnú papáchať už aj v šlapkách po chvíľke nosenia? som bezradná toto je mega problém! Poradte ak niekto viete ako sa toho zbaviť

emsy

Tak ten pedicare 24 za 25 € je pekna kravina. Kupil som a skusil. prve dva tyzdne som to nejak nesledoval ale teraz ked mam dovolenku a vonku je nad 30 tak sa mi bohovo potia nohy ako kedysi. myslim ze to ma byt proti poteniu a naslednemu zapachu no teraz viem ze je to neucinne.zapach som nepostrehol nakolko som si kupil kvoli tomu nove topanky.myslim ze je to zbytocne vyhodenie penazi.

Maros75

212- ved prave......predrazene ako slak.
Zacni najskor tou mastou za 4 ecka. Ved ma tiez antibakterialne zlozky ......nevidim v tom rozdiel.....akurat v cene.

Maros75

Dr. Müller PEDICARE KRÉM PROTI ZÁPACHU NôH 100ML
Pedicare krém proti zápachu nôh 100ml Krém na odstránenie zápachu nôh, pre úľavu, osvieženie a na zníženie potivosti nôh. Prípravok obsahuje antimikrobiálne látky pôsobiace proti nepríjemnému zápachu nôh.Pedicare Krém proti zápachu nôh Vám už podľa názvu účinne pomôže s zápachom nôh. Pedicare Krém, ale tiež uľaví nohám po náročnom dni, osvieženie a pomôže znížiť potenie nôh.
Pedicare Krém rýchlo a efektívne odstráni nepríjemný zápach, zmäkčuje kožu na nohách av neposlednom rade aj regeneruje.
Pedicare Krém proti zápachu nôh - použitie: Pedicare Krém aplikujte na osušené nohy podľa potreby až niekoľkokrát denne a dôkladne sa vmasírujte medzi prstami na nohách a po celej nohe.

Cena:3,38 eur.