3. svetová vojna

chladomor

Danielle24
Či už svet riadia mimozemšťania, Sionisti, Ilumináti, Bankári, Slobodomurári či ještěři z pekel, je úplne jedno. Vždy tu bude niekto, kto bude mať moc a pocit vyvolenosti a že má právo rozhodovať o tebe, mne a každom jednom človeku. S tým nikto nič neurobí, keď odstrániš jedných, prídu zas iní.
A čo sa týka doplácania na niekoho, tak taký čínsky robotník, ktorému zlieza koža kvôli chemikáliám má viac práv na sťažovanie si.
Bojím sa však, že tí čo nás riadia, majú pre nás prichystané nepríjemné veci, aby nás ubudlo a boli sme krotkejší. V dnešnej dobe internetu a zvyšovania počtu uvedomelých sa musia mať na pozore a určite niečo chystajú.
To logo pre olympiádu neveští nič dobré.

Danielle24

je mi UPLNE jedno, ci je to "Z" al. "S". Len nech uz daju zvysku sveta KONECNE POKOJ..! Dokedy tu my, v Europe mame vkuse "krízovo" doplacat na ich nenažranosť a hegemonske maniere ?!?

Danielle24

hmmm.. to LION mi pripomina SION... no to je ale dobre trráápne... ach, títo nosatí z Wall Street. Všade sa napchat, vsetko riadiť a doriadiť... achhh

chladomor

Až tak čierne by som to so svetom o pár storočí nevidel. Síce už nebude existovať Euroamerická kultúra, ale stále tu bude napríklad India, ktorá je pomerne demokratická. Má však možno ten problém, že väčšina obyvateľov je veľmi chudobná, ale to sa vie časom napraviť. Taktiež Čína v najbližších rokoch čo to od nás odpozerá. Keď bude najhoršie naši potomkovia budú utekať pred islamom aj do Číny a možno sa tam s ich pomocou uchytia demokratickejšie liberálnejšie mravy.
Veľmi sa však obávam o Rusko, ktoré sa stane moslimskou krajinou oveľa skôr ako Európa. Miestni Čečenci, Dagestanci a iné moslimské fajty sa tam množia naozaj statočne a Rusov stále len ubúda. Dopadne to tak, že sa Rusko buď prejde na Islam, alebo sa vzdá rozsiahlych území na juhu.
Keby sa aj moslimovia priveľmi rozdrapili, stále tu budú mocnosti ako Čína a India, ktoré keď sa rozhodnú, tak s Islamom spravia krátky proces. Doteraz však na to nemajú dôvod, ale uvidíme (my už nie) o sto rokov.
Samozrejme všetky trendy by sa úplne zmenili, kedy vypukla svetová vojna (čo je dnes oveľa reálnejšie ako predtým) a zahynulo tak zo dve tri miliardy ľudí. Genocídy sa bežné dejú aj v súčasnosti. Najviac v Afrike a v menšej miere v Južnej Amerike a Ázii, len sa o tom u nás tak často nepíše.
A ešte jedna vec. Aj v najponurejších časoch sa našli ľudia, ktorí sa snažili pozdvihnúť ľudského ducha k lepšiemu, len mali sťažené podmienky. O to vzácnejší ľudia to však boli a aj ich prínos bol mimoriadny. Takže nech bude budúcnosť akokoľvek čierna, vždy tu budú odvážni ľudia, ktorí sa nás budú snažiť z tej temnoty dostať. Nebude prvý ani posledný raz. A potom to všetko začne opäť odznova.

Vemeno

Bingham,

treba sa s tym zmierit. Biela civilizacia pomaly konci. Takisto kedysi skoncila Rimska, Egyptska, Aztecka a neviem este ake. Chvilu boli na vrchole technicky, vzdelanostou, atd..., a potom ich doba skoncila. Zase ma ale trochu mrzi, ze na Slovensku nebola zatial ziadna poriadna civilizacia. V sucasnosti sme na urovni niekde medzi juhoamerickymi krajinami-tie su na nas prilis vyspele a africkymi kmenmi.

Pri tych videach ma napada jedine to, kto by tych islamskych povstalcov zasoboval zbranami. Islamska viera neumoznuje takmer nijaky technicky pokrok a ani nejaku organizovanu vyrobu. Cina, aj ked je technicky vyspela, stale ma kulturu, ktora jej brani v nejakom samostatnom rozvoji.

lost

Neviem co znamena byt hrdy za to ze som biely.

Kazdopadne ak niekto pride do mojej obyvacky a bude tu srat, tak ho vykopnem :)

To iste spravim, ak niekto pride do mojho mesta a bude v nom/ma srat..

Kde je problem? :D

lost

alebo sa to nestane pocas OH ale 21.12 :D

lebo si povedia ze "dalsia konspiracia" ... atd

esteze som len na slovensku :D tu neni co nicit :D

lost

chladomor

no zaujimave, ono vyrobit "dirty nuke bomb" nie je ziadny problem, kto chce ten to spravi pomocou google a par kontaktov z vychodu napriklad..

a dava to aj zmysel, 100 000 ludi - tiez ak by som mal ziskat taketo skore, spravil by som to na sradione. Ono ked som bol maly, nevedel som pochopit, ze preco niekto nepraskne bombu (nemusi byt atomova) ktora by zabila x-desattisic ludi za zlomok sekundy..

A mozno sa to niekomu podari :)

A ak mam byt uprimny, mne je to JEDNO ! pretoze ignoranti si nic ine nezasluzia.. len nam potom implantuju cip no :)