3. svetová vojna

Lumik

Dufam, ze nebude :-) Nejako verim tomu, ze tie spominane "drogy, sex a rock..." a hry dostatocne zamestnaju ludi aby nevytvarali nejake vazne konflikty.

lost

hahha, magnetak :D no pekne, nie je to nahodou ta teoria ze "ucenie sa pocas spanku" ? :D

neee, ty si mi teraz pokazil dalsiu paranoidnu virtualnu realitu :P

prave si zabol jeden cely vesmir !! :D

Majloo

Keď hovoríte o mimozemšťanoch tak mám nejaké linky. Sú to 4 dokumenty ktoré na seba nadväzujú a nie sú to len nejaké radové bláboli ako to niekedy býva. Tie 4 dokumenty mi zmenili úplne pohľad na dejepis/dejiny, kresťanstvo na všetko.
-odkaz odstránený-
na pravej strane lišty nájdete ďalšie odkazy: toto je poslanie, a je tam ešte návrat, dôkaz a blízké setkání. + Doporučoval by som si pozrieť aj Hitler a jeho spolupráca s mimozemšťanmi, ono to bude trošičku nadväzovať na tento 4 dielny dokument. Fakt to stojí za pozretie.

lost

chladomor

inac moje stavky na mimozenstanov su hlavne z tohto dovodu >>> ( :D )

cele storocia sa ludstvo takmer nikam nepohlo, a v 20. storoci cize 1900-2000 sme sa EXTREMNE pohli dopredu, az tak, ze sa laikovy zastavuje rozum, ako to je mozne, ze napr mame notebook (alebo dokonca touchpad cez ktory mozeme komunikovat cez cely svet a aj neho dokonca)

Pamatam sa na ucebnicu Dejepisu, kde ziaci v roku cca 1950 mali nakreslit, ako si predstavuju zivot v roku 2000, bolo tam mnoho zaujimavosti, ktore si nepamatam ale pamatam si jedno jedine a to extremne precizne:

Ziaci sa v skole neucili z ucebnic, ale mali na sebe helmy, ktore ucivo zapisovali asi do ich mozgov, ci nieco take...

Ciste teoreticky, netusim ci je to mozne alebo nie :D (podla mna skor ano)

Ale preco sa toto nesplnilo? Z toho sa mi ozyva paranoja cislo 71576 - niekto (vodcovia) nas chcu aby sme sa cely den hrali (vid notebooky a touchscreeny - na tom sa pracovat neda, je to na hranie vacsinou).. Ved konieckoncov, jedine co ma brutalnu medialnu reklamu a propagaciu je "drogy sex a rock&roll" cize .. alkohol, zabava, (jedlo?), hry-pocitace atd.. (sport?), ale prakticky nikto nemotivuje ludi UCIT SA, a to nemyslim urobit si tutil na nejakej univerzite, ale proste VYMYSLIET nieco nove (vynajst je asi lepsie slovo)..

Jedina vec, ktora by davala zmysel a riesenie na fakt ze v 20 storoci sa ludstvo EXTREMNE posunulo dopredu je ten, ze "z nuly sa tazko rozbieha a potom to ide takmer exponencionalne rychlo a lahko"

Alebo to boli mimozenstania? :)

chladomor

lost
Mám len ten link na to video z môjho príspevku nižšie, pričom asi tretina videa sú dosť veľké somariny, ale celková informácia mi dáva nejaký zmysel.
Podrobnejšie sa tomu nezvyknem venovať ani ja. Len si prečítam nejaký kúsok niečoho a potom už nechám pracovať moju fantáziu :-) To mi celkom stačí.