3. svetová vojna

lost

jaj no jasne, to sa mi tiez nepaci, ze skoly mrhaju casom na ucenie niecoho, co clovek nevyuzije.

ono podla mna skola by mala byt vseobecnejsia a potom ked sa ziak "najde" moze ist na odbor..

a nie povinne kazdeho ucit ako funguje literatura..

mne sa napriklad nepaci ani ta idea matematiky na maturitach, este OK ak to bude len na gymnaziu, ale pointa je, ze to nie je velmi stastne risenie, lebo si vezmi ze matika znici buducnost nejakemu spisovatelovi..

cize asi sa zhodneme, uz viem na co si myslel :)

chladomor,
hmm logo. no je zaujimave ale priznam sa ze uz par mesaicov nesledujem tieto veci :)
sledoval som ich roky, zralo mi to vela casu, i ked z casu na cas ma to chyti a potom googlujem hodiny a hodiny :D
no neviem, ale musel by som si nieco o tom nastudovat.. Ale neviem no - mozno je to len taka kampan, v zmysle "aj negativna reklama je reklama" , ale neviem o co sa presne jedna :) mas nejaky quick link na tuto problematiku ? :)

chladomor

lost
No ale zatiaľčo o existencii potenciálnych revolucionárov nikto nepochybuje, s mimozemšťanmi je to už zložitejšie :-)
Inak zaujímal by ma skôr tvoj názor, na to logo pre Londýn 2012, lebo mňa to nejako opantalo a tak neviem či mi už preskakuje, alebo by na tom mohlo aj niečo byť.

Majloo

bububu - dik
lost - Ja pravopis ovládam takže odo mňa žiadne "perlyčki" nečakaj :)
Ja len silno protestujem proti tomu aby sme si museli memorovať kraviny typu: čítanie priblblých autorov, nehovorím, že všetko je zlé ale niečo sú fakt staré kktiny ktoré sa ani čítať nedajú je to polo česky polo slovensky + písané veršami tak tomu nikto nerozumie, zvlášť nie \"táto\" generácia študentov.
A tiež mi je na úplný ***** vedieť čo je to: a teraz pozor! \"Hexameter - 6-stopový daktylospondejský verš.
Toto by som rád vedel načo mi bude. Všeobecný rozhľad? :D Ledva to správne vyslovím nie to ešte aby som vedel čo to je. Ale inak máš pravdu v tom, že sa treba učiť len chcem podotknúť, že by sme mali mať ako \"povinné čítanie\" nomrálne zaujímavé knihy, nie čítať písmo na starých zažltnutých papyrusoch ktorej väzba ledva drží. Trebalo by aktualizovať osnovy pre dnešnú dobu, nie pre dobu matky Terézie. Len toľko k tomu

chladomor

Tá 0,5%tná predpoveď je to najlepšie, čo viem. Ešte mám dve predpovede:
Na 0,1% vypukne celosvetová revolúcia proti tomu, čo sa dnes nazýva kapitalizmom (i keď je to zmes socializmu, trochu toho kapitalizmu a riadny kus korporátneho fašizmu)
A na 0,0001%tnú pristanú mimozemšťania :-)
Takže na 99,3999% sa nestane buď nič významné (okrem toho, že kvôli kríze schudobnieme ešte viac), alebo sa stane niečo celkom iné.

chladomor

Mám takú predpoveď s asi 0,5%tným odhadom úspešnosti :-)
V londýne počas olympiády vybuchne jadrová bomba a zabije veľa ľudí. Hodí sa to na islamistov podporovaných Iránom. Potom už nebude nič brániť napadnúť Irán. Rusko to však nedovolí a vznikne vojna medzi USA a Ruskom na Kaukaze a neskôr aj v Európe. Čína za pomoci Pakistanu obsadí Afganistan a časť Iránu. A to bude len začiatok.
Verím však tomu len na tých 0,5%.
Od olympiády však nečakám nič dobré, lebo majú veľmi podozrivé logo, ktoré pripomína jedno škaredé slovo. Dokedy som to nezbadal, vôbec som neveril takýmto konšpiráciám, ale teraz im verím na aspoň 5%.
Tu je logo:
www.lawfulrebellion.org
A tu video, z ktorého asi polovica sú rozumné informácie:
www.youtube.com

lost

Majloo

dam ti sem jeden sakramensky pravdivy citat.

"Formal education will make you a living; self-education will make you a fortune."
~Jim Rohn

lost

Blbost...

Nie je nic horsie ako..

POCKAT !?

aaaaano

len tak dalej, nezmaturujte a kaslite na slovencinu :D

potom budem citat perlycki na forach :D

bububu

Majloo - dávam ti + -ko - vravíš totálnu pravdu..teoretické kktiny, tých by jeb_ali na mater, ale niečo prakticke, rozumné do života - to nie!!!!

Majloo

Práve preto tento rok maturujem, aby som sa zachránil lebo budem mat veľké vedomosti slovenčiny ktoré mi pomôžu k prežitiu vojny nech je už akokoľvek ničivá. Tým chcem poukázať, že sa učíme kktiny kvôli kusu papiera do budúcna a nič poriadne do života.