Vekový rozdiel vo vzťahu

Príspevok v téme: Vekový rozdiel vo vzťahu
kati2005

Ahojte, zamilovala som sa do muža, ktorý je odo mňa presne o 30 rokov starší. Ja mám 24 on 54, je lekár, veľmi príťažlivý, šarmantný a charizmatický, a hlavne si s ním rozumiem, je zrelý, zodpovedný. Rozprávala som sa s ním a je to obojstranné, chcel by so mnou žiť a ešte aj mať deti, dokonca sa aj oženiť. Ja by som to chcela tiež, ale neviem si predstaviť ako naštrbím vzťahy v rodine, keďže moji rodičia sú mladší od neho. som v takom rozpoložení, poznám ho už 2 roky a je medzi nami úžasný vzťah, po sexuálnej stránke sme ešte nič neskúsili nič, ale nie je od toho ďaleko, chceme to obidvaja. Má to vôbec význam medzi nami ? i keď konečne naozaj cítim k niekomu lásku hlbokú úprimnú a nekonečnú.

Harper7

Je to mozno pravda co napisal posledny prispevok, ale nemyslim, ze to je prekazkou v peknom vztahu. Co vy viete mozno preto je slobodny doteraz ze na nu cakal :) Pravdepodobne sa venoval praci a chcel nieco dosiahnut nie ako vacsina nezodpovedneho obyvatelstva co sa medzi sebou mnozi a nemaju ani strechu nad hlavou. To je nezodpovedne, narobit si decka a splacat hypoteku. Mozu prezit spolu pekny vzta, roky obohadzujuce pre oboch. Ovsem to sebci nepochopia... Iba clovek mysliaci sam na seba si hlada seberovneho a zial vacsina ludi sebcov si robi aj decko pre to ze su sebci a nezodpovedni este aj.

vebe

Tu nejde o odsudzovanie, nikto ta neodsudzuje,len okrem emocii treba aj trochu rozumu. Ono teraz si zalubena, on este k svetu a vcelku mlady. Vies lenze pri takomto vekovom rezdieli treba aj pocitat, ked budete mat spolu dieta, kolko bude mat ked bude maturant ci maturantka. Vies, deti maju narok na zivych a zdravych rodicov, lebo ich potrebuju. Ked pojde pre maleho ci malu do skolky, zakricia ze prisiel si dedko pre vnucika. (teraz ma odsudite, ale tak to je)Vacsina jeho kamaratov ma asi cez 50, budes sa medzi nimi citit dobre?- pochybujem, ich temy su ine ako tvoje a nebudes to moct zmenit. Nie ze on pri tebe omladne, ale ty pri nom predcasne zostarnes, budes musiet akceptovat jeho nezmenitelne muchy -lebo to mame kazdy, lenze vo veku 20-30 rokov sme pruzni, prisposobivi, vo veku nad 50 uz tazko niekto zmeni svoje stereotypy. Ked pominie osial zalubenia a pride realita kazdodenneho spolocneho zivota, veci uz budu ine. Ono, ked je clovek zalubeny, nechce pocut kritiku a nic co sa mu nepaci. Je na tebe ako prijmes to co ti ludia odpisu.

jankaaaaaaaaa

to o niecom svedci ze dajme tomu uspesny muz ako lekar v jeho veku je slobodny a bezdetny
a navyse je to vrcholne nechutne byt s takym starym. to je moj nazor.

Šejla

kati2005 a tiež by si si mala zvyknúť na to, že väčšina ludí ťa bude posudzovať tak, ako chytrák Jeffito

kati2005

Prečo by to mala byť blbosť a milovať jeho prachy. Nevieš ani kto som a čo robím, opatrujem jeho mamičku a tam sme sa zoznámili. je bezdetný a slobodný. Ak si s niekým neustále v kontakte a vidíš ako sa správa a aký je to vôbec človek tak sa môžeš zamilovať či má peniaze alebo nie.

Šejla

sama si zváž, či si ochotná mu o 10, 15 rokov vymieňať plienky, chodiť s ním po doktoroch, pripomínať mu, že si zabudol vziať tabletky, kričať, lebo ťa nepočuje, vzdať sa sexu a každým dňom sa báť, že či náhodou neumrel. To budeš mať tak 35,40, možno 50 rokov. A či vtedy nezatúžiš po niekom bližšie k tvojmu veku a či on bude šťastný a necítiť sa kvôli tebe previnilo. On si zaslúži niekoho, kto je zrelší a pripravený na starobu, ty si zaslúžiš niekoho, s kým si užiješ mladosť. Ale je to len na tebe..