Rosalgin

Bakeron

Rosalgin,ak nejde o nič Vážne tak pomože už pri prvom alebo druhom použití. Ja ho beriem aj prevenčne keď sa "tam dolu" necítim konfortne tak si urobím výplach a všetko prejde, dajme tomu raz za 14dní a probiotiká užívam samozrejme.

Dadula56

Rosalgin mi nepomohol, zrejme mam nan alergiu, lebo ma zacalo nenormalne stipat vnutri posvy...ak mas ten vytok chorobny chod k lekarovi radsej.Ak je normalny, nema zmysel robit vyplach.

akinom007

Bobanaaa/ sa ani necudujem ze nezabral ked si si ho davala mesiac ved si si musela uplne znicit prirodzene prostredie v posve

akinom007

No urcite to nepouzicaj 10 dni! Stacia 2 -3 vypachy cize 2-3 dni. Ale urcite probiotika lokalne ihned aspon tyzden! Rosalgyn je dobry ale vyhubi aj prirodzene prostredie

cortex

ja sa pýtam skor tých, ktorým pomohol, či stačí jedna aplikácia ked je to lepšie a nasadiť probiotika alebo mám pokračovať do konca

AlexSandra

Inak pokial liek neucinkuje do x dni (napisane v letaku), ma sa prestat pouzivat. Myslim, ze 14 dni je maximum dokopy, co sa smie uzivat, a to dokonca len v tom pripade, ze pacientka citi zlepsenie.

Bobaňaaa

Používala som intenzívne mesiac....vôbec nepomohlo... Skús Aqvitox-D, výnde ťa to lacnejšie a na 100% pomôže :) Veľa šťastia