prilezitostne

lost

dodatok k "tieto slecny su prenostne laboratorium (na bakterie)"

a samozrejme ze aj muzi v takej kategorii.. aby som nebol sexista..

lost

bez nich by bol svet nudny :D

teraz ked pozeram serial how i met your mother, ten kto pozna, straaasne mi to pripomenulo toho barney-ho :D

ale seriozne,podla man blbost..
vyborne slovo od Loveme, ze "nehygienicke"

:)

aj ako pise alenka_maxova, ze to nemusi byt ich chyba, no ale zaujimalo by ma, ci bola napr toho Breivika chyba, alebo nie (tiez mohol mat zlu vychovu, bol vzlej spolocnosti)

sice tie slecny nikoho nezabijaju, ale ak takto umyselne podvadzaju, je to prakticky ublizenie na zravi (psychike) a to je HORSIE ako fyzika, podla mna..

a v neposlednom rade, co sa neda vyvratit a tento argument je tak nepriestrelny ako alibi spevaka na ktoreho pozera 50000 fanusikov - (myslim ze na toto slovo ma copyright AdamKrt :) ) - tieto slecny su prenostne laboratorium (na bakterie)

ochrana neochrana - vid prispevky v sex.temach, co robia ked sa ozeru.. nemyslim ze pomoze aj tak..

no dakujem pekne za taku rusku ruletu :P

tak ale.. kazdy berie zivot inak, niekto si neumyva ruky a ohrozuje ineho a niekto jazdi ako prasa a ohrozuje ineho. hold, zivot je "risk-zisk" :)

alenka_maxova

nepovazujem tie dievcata za ku..., ale za velmi osamele, zranene a hlavne znicene osobnosti. Ci uz k tomu prispela rodina, zla vychova, zle skusenosti, nespravna partia ludi, lahka ovplyvnitelnost, nedostatok sebavedomia...prosto sa im nieco v zivote stalo, co prispelo k tomu, ze sa spravaju tak ako sa spravaju. Cize suma sumarum, normalne to nie je, ale uricte sa s tym da nieco robit, treba len vyhladat odbornu pomoc. Ale ako pisem vyssie, nikdy netreba odsudzovat take baby, lebo nikdy clovek nevie, co vsetko za tym je. Skor polutovat :)

Šejla

nerobím to, ale neodsudzujem to. Pokial tým nikomu neubližujú, teda ak je to vyjasnený vzťah a obaja vedia, že to je čisto len z fyzickej potreby a baba nekrúti chlapcov z vypočítavosti. Ja osobne mám sex spojený s citmi, takže len vo vzťahu...