Samostatná jednotka

Príspevok v téme: Samostatná jednotka
Dzony_Bravo

Mám pocit, ze som uplne samostatna jednotka. Mam 27 rokov, vlastny byt, dobru pracu. Venujem sa svojim konickom, sportu. Podla ludi v okoli som fesak. Viem si navarit, upratat, vyzehlit a vyprat. Jedna vec mi ale robi problem. Pochopenie zien. Viackrat som sa spalil a som z toho smutny. Chapem, ze kazdy vztah ma ma pripravit na "spriaznenu dusu" no niekedy uz stracam nadej. Mal som 9 vztahov. Posledny trval 2,5 roka. Teraz som mal tiez jeden romanik, no dievca ktore mi povedalo, aky som uzasny, galantny a neuveritelny sa vratilo k byvalemu, ktory sa o nu zacal zaujimat, ked zistil, ze sme sa zacali stretavat.
Naco mi to vsetko je? Vo svojom okoli mam zopar ludi, ktori su ako "trudi" ktori byvaju s rodicmi, nemaju pracu, su lenosi a vztahy maju. Ja tuzim mat uz finalny partnersky vztah zakonceny spolocnym byvanim a harmonickym vztahom. Do 30tky chcem mat dieta. No obcas mam pocit, ze uz stracam vieru. Citam knihy, zaujimam sa o sebapoznanie... viem ze cesta do ciela je den co den kratsia, no aj tak mi je smutno... Zazili ste nieco podobne? Ako sa vam podarilo odburat smutok a premenit ho na radost? Dakujem

lulu22

nooooo tak sa ozývam po nejakej dobe zase..a musím s úsmevom na tvári povedať, že o cca 2 týždne to bude rok, čo som vďaka Zdraviu našla MUŽA :)
a o pár mesiacov budeme spolu konečne žiť :)
Takže týmto chcem veľmi poďakovať tomuto portálu,za to, že existuje, a že mi dopomohol nájsť môjho Džonyho!

Sejla

hej ale keď sa máme stretnúť tk raz za 2 mesiace tak ja neviem ako, zase chatovať sa mi nechce hodiny, ja mám radšej osobný kontakt

Sejla

sakra to si viete vybrať lokalitu, no skôr ten západ. Ak sa tam niekedy ocitnem, budem na vás pamätať! A vážne vám to prajem... btw je to vzťah na dialku? Môže to, do prdele, fungovať? Ja teraz riešim podobnú dilemu