Krásne vlasy

Príspevok v téme: Krásne vlasy
Valika146

Ahojté,
predovšetkým chcem sa spýtať akú masku používate na vlasy? aká je pre vás ta naj?aku domácu masku mate vyskúšaniú?

Chcela by som si zosvetliť vlasy mám tmavo hnedú a chcem na svetlo hnedú.
čo mám použiť? zosvetlovač alebo odfarbiť si vlasy? čo je to naj? čo vám zabralo a pomohlo?
Nechcem si moc zničiť vlasy aj keď už ich mám dosť zničené stále tupirujem ale rozhodla som sa už prestať s tím. Dúfam že nieje neskoro.
Niečo nejaky prípravok účinok na to aby moje vlasy boli skvele a krásne?

čitala som že zinok je dobrý na vlasy tak uvidíme :)

za odpovede ďakujem!

Michellec

K tým zdravým vlasom by som vám odporučila si dávať tak jeden krát za 10 dní olivový olej na končeky. Budete mať krásne lesklé jemné vlasy.
A k tomu zosvetleniu vlasov: keď si budete umývať vlasy, tak si dajte šampón s 9% H2O2 (peroxid vodíka) 1:1. Alebo môžete vyskúšať masku: nastrúhajte jeden zemiak, vytlačte jeden citrón a deci rumančekového čaju. To si dajte na vlasy, zakryte sáčkom a fénom z vrchu nad sáčkom zahrievajte.

jankaaaaaaaaa

daj do googlu gestil wonder a najde ti stranku kde su vypisane aj obchody kde sa to predava. alebo este mozes skusit mimibazar

Valika146

nathalia09
dakujém za rady :)
kde kúpim tu masku gestil wonder?
Henna je lepšia? masky s olejom? olivovým či s akým?
:)

BIOmaniacka

ahoj,
mam 20 a od 13 som mala na hlave melir,ciernu, hnedu, rysavu, cervenu, svetlo hnedu.

trz ked som sa snazila zbavit ciernej a povedala kadernicke nehc ma zosvetli tak mi povedala ze mi to neurobi lebo budem plesata. zosvetlovanie je jeden z najhorsich zasahov do vlasov.

uz dva krat som si musela ostrihat vlasy po 10 cm, a veste ma to caka dva krat.

nechapem preco som si nenehala svoje vlasy ale farbila sa ach

nathalia09

mnohé dievčata si farbia,a potom hladajú pomoc,lebo ich majú zničené,chcú ich dlhé,ale ich musia podstrihovať,a aj dost vela cm,lebo ich vlasy sú tak zničené,že musia.Ja si hennujem uz asi 3/4 roka,a som fakt rada,že som zvolila tú správnu voľbu.

nathalia09

maska gestil wonder,krásne lesklé vlásky sú po ňom.
ak máš velmi zničene vlasy,daj si ich podstihnúť,tým im pomôžeš.A už nikdy netupíruj,a hlavne nepoužívaj fény,ak iba studený vzduch,alebo nechaj ich volne preshnúť.
Ak chceš svetlejšie,pomožeš si farbením,ale zase je to zásah do vlasu-je to chemka.Maj si svoje prirodzené,a ak chceš aby boli zdravé používaj hennu-tá je skvelá,na tú mnohé nedáme dopustiť.
A rob si masky aj z olejom,ja si po každom umytí dávam,a mám ich super.