schudol som 12 kil no nikto si to namne nevsimol

Príspevok v téme: schudol som 12 kil no nikto si to namne nevsimol
interceptor

ahojte pomocou upravi jedalnicka som pomocou rad Mira Veseleho za posledne 4 mesiace schudol 12 kil no nikto si to namne nevsimol obvod pasu sa mi zmensil o 6 cm ale nic viac nohy zadok stehna csetko mam take ako som mal svaly mi urcite moc neubudli pretoze jem dostatok bielkovin poctivo si ich stratzim a mam aj viac fyzickej aktivity ako prvej :(

JahO_Odka

Nie že to vzdáš :) Bola by to strata všetkej námahy... proste pokračuj a pokračuj. Aj keď sa to možno hneď neukáže na postave, tak zdravotne na tom budeš lepšie. Veď už len predstava, že si o 12 kíl ľahší, je úžasná :)
Dvihni 12 krabíc mlieka a zistíš, čo si predtým so sebou dennodenne vláčil. Už len to množstvo by malo byť motiváciou ísť ďalej.

elinkaaa

nesmies to brat negativne a len v tom pokracovat ja som za 3 mesiace dala dole 10 kg a 11 cm z pasu a bokov tak 8cm a stehien tak 5cm zo 46 som dosla na 42 a tiez ma nikto nechvali .....mozno sa ta aj boja pochvalit aby si sa neurazil....moj priatel sa tiez toho bal tak to dostal "prikazom" ze tuzim po kazdej malej poxvale .....ale aj tak si myslim ze najvacsou odmenou je pohlad do zrkadla, usmev na tvari v skusobnej kabinke ze ta sukna by mohla byt aj 40, a najme ta neuveritelna spokojnost ked chodim po ulici :)