Problem so sexom

CHAR

a kolko mas rokov? mne sa take stava ked nesom presvedceny ze ju fakt chcem ked je iba taka aby daco bolo ale ked je taka ze som zamilovany vtedy neni najmensi problem

najdi si taku co je krasna a ju budes lubit pri nej to pojde v pohode samozrejme ak sa to stalo mozno par krat este tomu daj sancu ak ju fakt chces

mate59

Môže to byť psychického pôvodu,v prvom rade nemysli na to, že zlyháš,porozprávajte sa o tom s ňou,mysli na ňu a na to pekné, vzrušujte sa navzájom,ale nemysli na to, že zlyháš.
V opačnom prípade vyhľadaj lekára.

netreba

ahoj mam taky problem ze pocas pohlavneho styku aj ked som strasne vzruseny a vsetko co k tomu patry tak mi s nicoho nic prestane stat a uz i len vysi a nedojde ani k vyvrcholeniu lebo uz ho nedam hore neviete mi poradit co stym

neznamo

Moze to byt sposobene aj tym, ked si casto nadrzany a stoji ti ked nema. napr pri chiteni a tak.ak ti stoji nekolko krat denne a zbytocne tak potom pri sexe casto zliha lebo uz nevladze.zbytocne sa nenadrziavaj cez den ale nechaj si to na vecer pred sexom

ixina

myslim si ze ta baba nestoji za to ked to ma taky velky vplyv na vas vztah. Podla mna ak zena, dievca miluje niekoho tak je predsa este plno inych sposobov ako sa obydvaja uspokoja. Nemyslis?

kikos30

ak máš takú priateľku že ti kôli tomuto hrozí rozchod kašli na nu, nestojí ti zato.Nepíšeš koľko máš rokov, chce to čas a trpezlivosť ......

XXX

Poznám pár podobných prípadov a všetci si dokázali problém vyriešiť alebo výrazne zlepšiť. Ak máte záujem, ozvite sa, napíšem viac.