Priberanie lebo menzes ?

Príspevok v téme: Priberanie lebo menzes ?
Carellova

Ahojte,
poslednu dobu jem tak vselijak ale nepribrala som z toho az tak iba take kilo hore dole ....
Ale... dnes som sa postavila na vahi a bolo tam skoro o dve kila viac v priebehu par dni ! A to som zacala jest zdravsie, pravidelnejsie.....

Cela som taka nafuknuta... moze to byt tym ze by som mala dostat menzes v blizkej dobe ?

Prosim o vas nazor.

Dakujem

Bbiribbom

Ahoj, našla som toto:

Ženy: tesne pred menštruáciou začnite jesť asi o 500 až 1000 kJ denne viac jedla a robte to počas celej menštruácie. V tomto čase vaše telo potrebuje a aj spotrebuje viac energie! Zároveň však zadrží aj vodu. Preto mnoho žien s hrôzou zistí, že v čase menštruácie „pribrali“ kilo až dve a tak si naordinujú ešte striktnejšiu diétu. Telo však energiu nutne potrebuje a tak si vynúti jedenie formou záchvatu žravosti. Miesto diéty neboráčka zrazu spása čokoládu, lebo „musí“. Práve nutkavému jedeniu somarín predídete, ak si cieľavedome zvýšite dávky rozumného jedla, najlepšie kvalitných bielkovín. Doprajte si vajíčko, kuracie prsia, tuniaka, ovsené vločky, alebo sójové či mliečne výrobky. Čím pestrejšie, tým lepšie.

miaa323

Ahojte mám takýto problém v priebehu troch dní my ukazuje váha o takmer dve kilá viac a pritom som začala jesť menej a mám strašne boľavé prsia myslíte že to môže byť kvôli blížiacej sa meštuácii. ďakujem za odpoveď

Bbiribbom

Ahoj, našla som toto:

Ženy: tesne pred menštruáciou začnite jesť asi o 500 až 1000 kJ denne viac jedla a robte to počas celej menštruácie. V tomto čase vaše telo potrebuje a aj spotrebuje viac energie! Zároveň však zadrží aj vodu. Preto mnoho žien s hrôzou zistí, že v čase menštruácie „pribrali“ kilo až dve a tak si naordinujú ešte striktnejšiu diétu. Telo však energiu nutne potrebuje a tak si vynúti jedenie formou záchvatu žravosti. Miesto diéty neboráčka zrazu spása čokoládu, lebo „musí“. Práve nutkavému jedeniu somarín predídete, ak si cieľavedome zvýšite dávky rozumného jedla, najlepšie kvalitných bielkovín. Doprajte si vajíčko, kuracie prsia, tuniaka, ovsené vločky, alebo sójové či mliečne výrobky. Čím pestrejšie, tým lepšie.

sewie

ano, moze...moze ist o zadrziavanie vody pred menstruaciou...ja som sa raz tak nafukla ako balon, hlavne ak si jedla vela slaneho alebo pila vela alkoholu...na nete o tom najdes info...:)