Buchnutie

Príspevok v téme: Buchnutie
kikuskar5

Dobry den,
chcela som len otazku, v utorok navecer som si velmi silno buchla o obrubu okna, ked som vstavala (moja "sikovnost") a odvtedy sa mi mota hlava, boli ma a pri prudkejsich pohyboch ma picha pri zatylku a citim sa stale unavena. Nevolno na zvracanie mi nie je, len motaky a bolest a pichanie v hlave. Je potrebne navstivit lekara? Niekto mi povie, ze je potrebne, pre istotu, niekto sa mi zasa vysmeje, ze s blbostami tam chodit nemam. Ale nikdy ma nebolievala tak hlava ako teraz, ziadne migreny nic, a konkretne od toho buchnutia to pocitujem stale a neviem, ci to mam priradit tomu buchnutiu, alebo nie. Dakujem za odpoved

kikuskar5

Tak nakoniec som sla na pohotovost, lebo uz bolest bola neznesitelna, v praci ma poslali k lekarovi. Sla som konkretne do Ruzinova v BA, prisla som tam o pol piatej poobede a do ordinacie ma vzali az o pol jedenastej. A vraj "urgentny prijem". Lekarka sa ma spytala, co sa mi stalo, opisala som jej vsetko a ona skoncila so slovami, ze to s tym buchnutim nema nic spolocne, ze je to len nahoda, ze zrovna odvtedy ma boli hlava. Neposlala ma na ziadne vysetrenie, nic, dala mi infuziu s novalginom a povedala, to prejde. Odvtedy ma sice neboli hlava non-stop, ako vtedy, ale mam stale motaky a dost casto ma v hlave pichne, ked sa co i len trosku prudsie pohnem. Stale neviem, ci mam ist znova k lekarovi, ci nie, ale uz zacinam byt z tohto zufala, v praci to vobec nie je prijemne...

kikuskar5

Tak nakoniec som sla na pohotovost, lebo uz bolest bola neznesitelna, v praci ma poslali k lekarovi. Sla som konkretne do Ruzinova v BA, prisla som tam o pol piatej poobede a do ordinacie ma vzali az o pol jedenastej. A vraj "urgentny prijem". Lekarka sa ma spytala, co sa mi stalo, opisala som jej vsetko a ona skoncila so slovami, ze to s tym buchnutim nema nic spolocne, ze je to len nahoda, ze zrovna odvtedy ma boli hlava. Neposlala ma na ziadne vysetrenie, nic, dala mi infuziu s novalginom a povedala, to prejde. Odvtedy ma sice neboli hlava non-stop, ako vtedy, ale mam stale motaky a dost casto ma v hlave pichne, ked sa co i len trosku prudsie pohnem. Stale neviem, ci mam ist znova k lekarovi, ci nie, ale uz zacinam byt z tohto zufala, v praci to vobec nie je prijemne...

Lenivka43

No doktor-odborník by ťa nemal vysmiať a povedať ti že tamnemáš chodit s blbostami :D.... a choj môžeš mat aj slabý otras mozgu kľudne.... alebo sa ti spraví dáka zrazenina v hlave a zomrieš.. to ťa nechcem strašiť ale takto mi minule kamarát zomrel....