nezmaturoval som , citim sa ako nula.

Príspevok v téme: nezmaturoval som , citim sa ako nula.
smutny1

c udzieho jazyka konkretne , uz nemam chut sa ucit na ustunu cast. Som na dne , sklamal som ludi okolo seba, neviem ako im to povedat. Cely zivot sa citim ako nula a ked uz konecne dostanem kusok sebavedomia vzdy pride pad,, a tento , je to hrozne , ja nevladzem ,som slaby, ani vyrevat sa nemozem ..len sedim a kukam do blba.

lubima

Pozri nič sa nedeje, pozri si komedie tam si z takých vecí nič nerobia.
Zmaturuješ v septembri.Je to pozitivne,že keď padnes vždy sa zdvihneš,si taký nepriebojný introvert, takých ľudi je plno.
Príklad:Niekto sa chce dostat na vysoku skolu, dvakrat ho nezoberu,
pretože to chce robiť, tak tam ide aj treti krat, a čuduj sa svete, zoberu ho. Keď niečo veľmi chceš vesmir ti to prihraje, možno oklukou,aby si sa niečomu naučil.Hura.
O niekoľko dni sa z toho budeš rehotať,nehadzať flintu do žita.
vieš koľko je takých ľudí. Všetko bude dobré. Čau.Drž sa.
U nas zachraňoval triedu triedny, vždy sa zastal svojich žiakov.
A keď kolegyňa hovorila o jeho žiakoch-vyhodiť, opakovať,3ku s chovania. On jej povedal, mila kolegyňa nestarajte sa a zavrite si.....usta.Keď boli zlý tak im dal nejaku pracu, aby boli ticho.
A všetci su už normalni,v živote,starajú sa vzorne o svoje odiny.
Možno maš takeho učiteľa-zasadnuteho na teba alebo ti nerozumie.

lubima

Pozri nič sa nedeje, pozri si komedie tam si z takých vecí nič nerobia.
Zmaturuješ v septembri.Je to pozitivne,že keď padnes vždy sa zdvihneš,si taký nepriebojný introvert, takých ľudi je plno.
Príklad:Niekto sa chce dostat na vysoku skolu, dvakrat ho nezoberu,
pretože to chce robiť, tak tam ide aj treti krat, a čuduj sa svete, zoberu ho. Keď niečo veľmi chceš vesmir ti to prihraje, možno oklukou,aby si sa niečomu naučil.Hura.
O niekoľko dni sa z toho budeš rehotať,nehadzať flintu do žita.
vieš koľko je takých ľudí. Všetko bude dobré. Čau.Drž sa.
U nas zachraňoval triedu triedny, vždy sa zastal svojich žiakov.
A keď kolegyňa hovorila o jeho žiakoch-vyhodiť, opakovať,3ku s chovania. On jej povedal, mila kolegyňa nestarajte sa a zavrite si.....usta.Keď boli zlý tak im dal nejaku pracu, aby boli ticho.
A všetci su už normalni,v živote,starajú sa vzorne o svoje odiny.
Možno maš takeho učiteľa-zasadnuteho na teba alebo ti nerozumie.

Breskyna

Ahoj,tak to si na tom este dobre,na mojho syna si zasadli a z 3 predmetov mu davaju 5 takze k maturite sa ani nedopracuje.chcu ho nechat prepadnut s tym ze opakovat rocnik nebude mozne,neviem co to urobi snim pri vsetkych psychickych problemoch co ma ale tebe drzim palce

Breskyna

Ahoj,tak to si na tom este dobre,na mojho syna si zasadli a z 3 predmetov mu davaju 5 takze k maturite sa ani nedopracuje.chcu ho nechat prepadnut s tym ze opakovat rocnik nebude mozne,neviem co to urobi snim pri vsetkych psychickych problemoch co ma ale tebe drzim palce

Barbora1

to si maturoval už ústne či písomne?
lebo písomná nič neznamená, ústna je dôležitá a rovnako aj koncoročné známky aké si mal - u nás takmer nikto nezmaturoval písomne z cudzieho jazyka, každy sa na tom smial a z ústných boli samé dvojky jednotky. Takže pohodička.

janona37.5

Mal si B1 alebo B2? A povedz mi aký je rozdiel keď zmaturujem na37, a nezmaturujem na 32. To je úplne to isté.

sweater*

co blaznis, v zivote pride obcas proste aj velka smola, a nevesaj hned hlavu na klinec sak si to mozes vytiahnut este ustnymi

elfy

preco by mal mysliet hned na to ze zamturuje az v septembri este stale ma cas sa to naucit a zmaturovat moze v pohode este v maji, samozrejme ze zmaturovat v septembri tiez nie je ziadna hanba ale on by sa mal teraz sustredit hlavne na to ze zmaturuje teraz a v septembri uz bude mat pokoj

Jessi_1111

Nie si nula. A chápem to. Si určite super človek. Si super super super! Skús mi to napísať všetko na jessivulganova@centrum.sk tam ti pomôžeme viac. Papa. Pa. papa. Papa.