Zelenina + bielkoviny

ladida

neznama -nic si z toho nerob,ani ja neviem jest kazde 3 hod ako "by sa malo".jednoducho mi to nevyhovuje,obtazuje ma to.radsej zjem 3 vacsie porcie a mam na 5 hod pokoj,cvicim,metabolizmus mi funguje a som stihla.ak nevies jest tak casto,nenut sa,pridaj pohyb,daj pozor,aby ti nechybal dostatok bielkovin v strave,vecer vynechaj sacharidy a vaha pojde dole.

Neznámad-.-b

Ja o racionalnej strave viem dost, studovala som si knihu Mira Veseleho.. Len ju nedokazem dodrziavat... Neviem jest 5x denne je mi zle ked tolko jem a stale rozmyslat nad tym co... Preto som si vymyslela toto aj hladovka by bola pre mna lepsim vychodiskom ako jest 5x denne... A ano uz som raz drzala dietu 90 dnovu pomohla mi na rok potom som pribrala s5... No uvidim A Dakujem :)

iggzik

no 20kg rychlo som schudol ked som jedol ovocie (banany, zelene jablka, hrusky, pomarance, grepy), platkove suchare tie, co ich je 15 v baleni, 1% acidko, biele jogurty ako posledne jedlo v dni, 3hod pred spanim nic. 5x denne - snazil sa dodrziavat 2.75h kazde jedlo. iba jedno varene denne (obed) bez polievky. Vela pil, hlavne vodu, ziadne misungy. Spat dost 8hod.
Podstatne je 0-cukor, 0-sol, 0-alkohol
Vahu som dal z 96 na 73 nizsie mi to uz neslo bo to by uz bola "podviziva" udrzal som to pol roka a potom som sa zasa poddal sladkostiam...

Tak to bolo ked som to robil "podla seba" inymi slovami, nic som nemal precitane.

Teraz som druhy krat presiel na 0cukor 0sol 0alkohol ale s tym, ze uz som si nastudoval aj par veci o zdravej vyzive.
Aktualne 80kg zacal som na 91. Podobne ako to predtym, obmedzil som tie suchare, pridal som surovu zeleninu kvoli mineralom. Tiez som obmedzil mliecne biely a acidko, davam ale asi 3x menej,, bo je veeela clankov a aj knih o tom ako mlieko skor skodi a poriadne.

Pri tom prvom "chudnuti" som vobec necvicil iba normalne chodenie asi tak 45min denne "do roboty a v robote" =) a to som mal aj sedavu pracu. Citil som sa aj dost dobre vtedy. No teraz ako co som toho zopar uz aj pocital, nizkokaloricka tiez nieje dobra, ono zhodis, ale das tym hooodne zabrat svojmu telu, cize nieje to moc dobre zo zdravotneho hladiska,,

Zalezi aj od inych veci kolko a ako schudnes. Vek. Geny. a pod.. ale schudnut moze kazdy, iba tahsie.

Dalej ak si uz raz mala slusnu nadvahu tak je velmi lahke ju ziskat spat, takze ked schudnes to neznamena, ze teraz si pekne dam rezniky s hranolkami a pod. ono tu vahu treba stale udrziavat.

Drzim palce a prajem pekny den

nudimsa545

skus si najskor nieco viac precitat...takto to mozno znie lahko ale syry by som vynechala,maso iba kuracie,vajcia bez zltka,ryby bez tuku... + spalovac tukov(ten nespali tuky za teba) da ti aj potrebnu energiu na cvicenie aj bez prijmu sacharidov .. pit cisto cistu vodu..nepi ani mlieko a pozor na zeleninu niektora ma dost sacharidov :) kedze chces schudnut 20 kg tak pocitaj s tym ze prvych 10 kg pojde dole lahsie nez dalsich 10.. ked schudnes prvych 10 tak odporucam 2 mesiace sacharidove vlny a k nim viac pohybu :)