Huba reishi - naozaj funguje?

Príspevok v téme: Huba reishi - naozaj funguje?
peta111

...chcem sa spytat, ci naozaj funguje... konkretne by som ju chcela na ukludnenie, prosti stresu a na dobry spanok... uz som sa mrvila aj tu v historii, aj na webe vseobecne a vacsinou ju chvalili len dealeri, co ma ani zdaleka nepresvedcuje...chcela by som skusenosti od beznych ludi, lebo tie slubovane pozitiva ma lakaju... dakujem

Tina761

Reishi je v nasich koncinach asi najznamejsia a tym ako dokaze harmonizovat organizmus je naozaj uzasna. Vsetko ale zalezi od toho, v akej kvalite ju kupis.
Urcite vsak stoja za spomenutie aj take huby ako cordyceps, alebo levia hriva. Tiez maju ohromny vplyv na podporu
imunitneho systemu. Existuje tzv. ANi Elixir, ktory obsahuje vsetky tri tieto huby a jeho ucinok sa oplati zazit anilab.sk

Silvia14151

No uziva ju moja kamoska..ktora mala snad alergie na uplne vsetko a aj pri brani tabletiek od lekarov sa to nezlepsovalo. Ako slzenie a cervene oci..nos..proate typicka alergia na pel prach a kopu inych veci...vyskusala tu hubu a vysadila vsetky tabletky od lekarov..no musim povedat ze funguje ako keby nikdy ziadnu alergiu nemala. Divila som sa tomu i ja..len raz mi dala vyskusat tu tabletku v noci ked som bola unavena no u mna fungovala ako keby som vypila 5 energetakov ..uplne ma to nakoplo ako sa hovori a teraz idem vyskusat detox s mesacnou kurou. Stoji to sice vela ale viem ze sa to oplati.

pan d.

Nazbieraj si muchotravky zelenej a budes spat az az:D Pochybujem, ze by zopar mineralov v hube malo az tak pozitivne ucinky. Somarina a este za to aj draho zaplatis.