kde sa stala chyba? MUZI vyjadrite sa

Príspevok v téme: kde sa stala chyba? MUZI vyjadrite sa
poiqwepoiqwe

ahojte...

poznate ten pocit, ked sa na niekoho pozriete a iskry lietaju? zazila som s jednym chalanom...zazivali sme to asi od prveho dna ako sme sa videli asi tri mesiace...bolo to super, pekne, vzrusujuce...

to, ze sme boli viac, ako kamarati, nebudem rozozberat...

problem je v tom, ze jedneho dna sa vsetko bezdovodne skoncilo a momentalne sa na seba nedokazeme anilen pozriet...vyhybame sa jeden druhemu a pohlad sa nam nestretne lebo to akokeby nechceme :(

chcem, aby ten pohlad s milionami iskier sa opat vratil a aby sme sa dokazali pozriet na seba

kde sa mohla stat chyba? prestala som ho pritahovat ako zena? myslite, ze sa to da napravit? dakujem....

vevos

ta vestiaren je bohova:)
taketo otazky ozaj nepochopim, ziadne informacie o tom cloveku, vek, rodinny stav, detstvo, charakter, skusenosti, zazitky, povaha, vlastnosti, preferencie, sposob vyjadrovania sa, zivotne hodnoty, psychicky stav, spolocenska interakcia, proste nic ale mame jej odpovedat preco urobil to, preco povedal tamto, preco sa pozera tak ako sa pozera.
to je ako moja otazka, suseda je vydata a chodi o 8h do prace. jej muz chodi 10 min po nej, idu do tej istej prace ale oddelene a uplne inou cestou. preco?

AdamKrt

A co si myslis, ze tu je vestiaren ? Opytaj sa ho, co sa stalo.... Mozno si nasiel iny objekt a dal Ti kopacky. Tak tu nefilozofuj a porozpravaj sa s nim otvorene, ak vie otvorene vobec komunikovat.