Tehotenstvo po neplodnosti - urobila som chybu.

Príspevok v téme: Tehotenstvo po neplodnosti - urobila som chybu.
tehotná

Prosím tie ženy, ktoré sa liečili s neplodnosťou u dr. Albertovej aby mi poradili.Keď som začala liečbu, Albertová mi kázala používať dočasne prezervatív, vraj keď otehotniem počas liečby, tak to nie je dobré. Že najskôr je treba dať do poriadku moje telo a až potom môžeme pracovať s manželom na bábätku. Ja som okrem sterility mala problémy aj s mykoplazmami a ureaplazmami. To bol aj hlavný dôvod, prečo mi Albertová kázala, že sa mám najskôr vyliečiť.
Priznám sa, že sme to s manželom podcenili, ja som vôbec nerátala s tým, že môžem tak rýchlo otehotnieť. Teraz ale som tehotná a neviem, čo mám robiť. Na interrupciu v žiadnom prípade nechcem ísť, bude to moje prvé dieťaťko a mám už 36 rokov. Lenže mám strašný strach, či to malé bude zdravé. Som úplne bezradná, bojím sa to povedať Albertovej, lebo som jej sľúbila, že si budeme určite dávať pozor. Veľmi ma na to upozorňovala. Už to viem týždeň a som načisto na dne. Ani sa nemôžem tešiť z tehotenstva, lebo mám strašný strach.
Je tu niekto, kto sa u nej liečil a tiež to takto dopadlo? Čo sa potom stalo? Narodilo sa to dieťaťko zdravé? Prosím pomôžte mi, som fakt na nervy.

tehotná

Áno, ja viem, že jej to nakoniec musím povedať a určite lepšie skôr ako neskôr. Len som chcela vedieť, či sem náhodou nechodí niekto, komu sa stalo to isté. Normálne by som sa vyfackala.

sandraaaaa

Ja som takýto problém nemala a ani nemám ,ale je mi to luto že nevieš na čom si a nemôžeš sa preto tešiť z tehotenstva. Ale možno to nebude zle a čim prv to povedz dr.Albertovej u ktorej si sa liečila a s nou sa poradiš. Viem že to nie je lahke jej to povedať... Možno to dieťatku ani neuškodilo...