Ošetrovateľstvo

Príspevok v téme: Ošetrovateľstvo
Nela41

Ahojte, čo si myslíte o štúdiu ošetrovateľstva? Na internete sú samé negatívne články o vyčerpanosti slovenských sestričiek, je to naozaj také zlé? Ja som už bola rozhodnutá skúsiť medicínu, ale nejako sa mi dostal chrobák do hlavy. Ošetrovateľstvo ma veľmi láka akurát podmienky na Slovensku nie sú také ružové. Pripravujem sa na biológiu a chémiu, ale na ošet. sú prijímačky zo somatológie, to si ani neviem predstaviť skade by som zohnala nejaké podklady alebo literatúru keďže som nechodila na SZŠ, skade ste sa učili na prijímačky vy? O medicíne je na fórach toho popísané strašne veľa ale o sestričkách som nenašla nič určité čo sa týka prijímačiek. Prosím ak má niekto skúsenosti podeľte sa určite pomôžu viacerým ľuďom

mr fantastic

tak by som aspon povedal, ze si mozes poslat aj dve prihlasky na VS a rozhodnes sa po prijimackach.
a dufam, ze kazda skola ma ucelene sylaby z prijimacieho konania. informuj sa na studijnom, co na prijimacky od studentov chcu a kde najdes potrebnu literaturu. urcite ti poradia.